Губернатор Тернопілля Валентин Хоптян позбудеться скандального чиновника Петра Гоча

Петро ГочВ Інтернеті, а сьогодні уже і в радіо та телеефірі активно обговорюється питання купівлі заступником голови Тернопільської облдержадміністрації Петром Гочем за 1 000 000 гривень автомобіля Porsche Cayenne. Ми вирішили поцікавитись у депутата обласної ради Степана Барни, що він думає про це.

– Упевнений у тому, що сам Петро Гоч зараз зрозумів усю безглуздість цього вчинку, та те, що даною дією кинув виклик громаді краю. Він тільки тепер проаналізував, що керівник державної установи який отримує за рік 100 тис. гривень заробітної плати купуючи такий дорогий автомобіль викликатиме загальне обурення. Я думаю, що причину такого вчинку можна пояснити вуличним висловом «втратив страх». Ми усі знаємо, що цей вислів застосовується тоді коли хтось дуже далеко відривається від реального життя. Так само Гоч за 3 роки перебування на посаді заступника голови ОДА, коли йому було дозволено усе, напевне втратив зв’язок з реальністю.

– Ви хочете сказати, що через цей вчинок можна чекати його відставки?

– Не можу ствердно відповісти на це запитання, але у відставці П.Гоча на мою думку перш за все зацікавлений В.Хоптян. Поясню чому. Перше, В.Хоптян аналізує, що усі чутки про його відставку виникають і у тому числі через те, що його команда працює без змін уже 3 роки, що між її основними гравцями сформувалися сталі конфлікти за вплив на прийняття рішень, які не дають розвиватися далі. Друге, усі проекти, які курує П.Гоч виявилися невдалими, або такими навколо яких виникають постійні конфлікти і скандали. Наприклад перенатальний центр, ФК «НИВА» і звичайно блокування роботи обласної ради. Третє, якщо в перші етапи роботи на посаді голови ОДА 2010 році В.Хоптян був досить мало знайомий з політичною ситуацією в області і змушений був покладатися на думку інших, зокрема П.Гоча та зараз він самостійно володіє ситуацією і, крім того, в оточені є ряд молодих керівників, що довели свою ефективність і можуть займати найвищі посади.

– Ви впевнені, що відставка буде?

– Я впевнений, що В.Хоптян зробить мудрі кроки, яких він навчився ще в радянські часи. «Спаленого керівника» можна перевести на «підсилення» в якусь організацію або відправити на партійну роботу. Наприклад очолити якийсь виборчий Штаб.

– І що може змінитися при відставці П.Гоча?

– Думаю багато. Перш за все зникнуть ряд конфліктів у команді губернатора. Бо дуже велика кількість керівників ОДА у багатьох своїх проблемах звинувачують П.Гоча. Друге, упевнений що з його відставкою вдасться розблокувати роботу обласної ради, і ця робота буде конструктивною. А по третє, я впевнений що В.Хоптян знає, що для того, щоб виграти шахматну партію, треба іти на розмін фігур.

Спілкувалась Юзя Мельник

Коментарі вимкнені.