29-річний колядник за п’яні співи взяв гроші і мобільний

Житель Лозової Тернопільського району, 29-річний молодик пішов колядувати п’яний. Крім того – здійснив крадіжку.
    До квартири пенсіонера з райцентру постукали двоє. Чоловік відчинив і на прохання, чи можна колядувати, ствердно кивнув головою, хоча колядники одразу ж викликали підозру. Особливо насторожив старший з компанії – той ледве тримався на ногах. Але ж не проганяти.
Послухавши малорозбірливе мугикання, пенсіонер попросив зачекати, а сам пішов до кімнати за грошима. Заплатив,  подякував і випровадив з хати. Та раптом помітив, що зник його мобільний. Не роздумуючи, ланівчанин кинувся наздоганяти колядників, а ті вже горланили в сусіда поверхом вище.
На прохання повернути те, що взяли, старший з компанії відповів категоричною відмовою та став відбріхуватися, мовляв нічого не знаємо про ваш зниклий телефон. Правоохоронці з’ясували, що причетним до злочину є старший з колядників – 29-річний уродженець Тернопільського району. Молодий чоловік уже мав проблеми із законом – був судимий за шахрайство та підробку документів. На даний час ніде не працює.  Телефон поцупив, розраховуючи, що господар не відразу кинеться шукати його.
З огляду на кримінальне минуле та повторне порушення закону скоро місцеперебування його визначить суд, адже проти підозрюваного порушена кримінальна справа за частиною другою статті 185 КК України.

Коментарі вимкнені.