Чупакабра відкусила жінці два пальці та здерла скальп

gazeta.ua

Уранці 1 серпня 21-річна Вероніка Сугак вийшла на автобусну зупинку в селі Березівка Новоушицького району Хмельниччини. Приїхала до подруги з райцентру. Поверталася додому. Автобус пішов у село і забрав усіх пасажирів. На Нову Ушицю мав їхати хвилин за 10. Вероніка стояла сама.

— Я видоїла корову й вийшла на вулицю, — розказує Любов Кушнір, 46 років. — Дивлюся — біжить якась тварь. На ногах високе. Худе, сірого кольору. Здалеку похоже на вовка. Коли чую, хтось кричить. Вибігаю, а воно дівчину рве.

Любов Кушнір тримала палицю, якою виганяла корову. Кинулася на допомогу.

— Я його б’ю, а воно не гарчить, не скавулить. У дівчини вирвало кусок ноги і з’їло. Пригнуло на неї. Та хотіла закритися рукою. То тварюка відкусила два пальці. І теж з’їла. Потом встає на задні лапи — воно метри зо 2 заввишки — і кусає її в лице. Відкусило губу, а з голови зірвало скальп.

Любов Кушнір побігла додому по чоловіка. Той примчав із мисливською рушницею.

— Вистрілив і воно почало тікати в соняхи, — розповідає Олександр Кушнір, 47 років. — А на полі паслася череда. Там вкусило кількох корів. Чую пастухи кричать, що воно біжить на мене. Я його тоді з двох стволів. Потім ще, і ще. Мною тако трусило. Воно, може, вже й мертве було, а я підійшов і — контрольний вистріл у голову. Скільки живу і охочуся, такого не бачив. Вовк — не вовк, собака — не собака. Ікла більше 3 сантиметрів. У собаки їх кілька, а тут ціла паща. Пішов у магазин, узяв пляшку горілки, і залпом випив.

Люди викликали швидку допомогу.

— Що тут робилося, — продовжує Любов Кушнір. — На асфальті куски м’яса. “Скора” приїхала, а в них і того нема, і того нема. “Дай простинь, дай хазяйське мило, зроби мильний розчин”.

Вероніку відвезли в райлікарню.

— Її одразу на операційний стіл, — розповідає завідувач хірургічного відділення Микола Томчук. — Я різне бачив. Але такого… То було болото з кров’ю. Скальп знятий, лице покусане, на правій руці відкушені середній палець і мізинець. Тулуб покусаний. Ноги — теж. Травматичний шок, велика крововтрата. Оперували її два часа, і зразу в область. Стан був важкий.

Перед нападом на Вероніку Сугак невідома тварина напала на двох жінок у селі.

— Я рано виходжу на двір, а з хліва вибігає корова, а за нею воно, — згадує Олена Волоховська, 61 рік. — Воно мене вкусило за ногу, коли я впала. Злякалася. Біля хліва схопила вила. А воно, як ні в чом не бувало, побігло далі.

— Вигнала корову, взяла решето, тереблю кукурудзу, — розповідає Галина Семенчук, яку теж вкусила невідома істота. — Підбігає до мене та тварюка і — хап за ногу. А я не маю чим відбиватися. До хати не втечеш, бо саме закрила. Я давай у нього кидати качанами. Воно побігло до них. Тим я і врятувалася. То не пес. Нє.

Того ранку істота напала і на охоронця, який стереже сільгосптехніку.

— Тамо коняка припнута, — каже Валентин Дікал, 25 років. — Бачу, кидається на коня. Я туди, а воно розвертається і біжить на мене. Ми з напарником сховалися в будці. Воно кинулося на нашого пса. Ми похапали якісь желізяки і давай кидати. Воно втекло.

За день істота напала на трьох жінок, покусала чотири корови, коня, у полі загризла собаку, у селі ще декількох псів укусила.

У Березівку приїхали ветеринари. Відтяли потворі голову і відправили на експертизу до ветлабораторії. Тіло спалили. Спеціалісти не можуть дати відповіді, що то за тварина.

— У неї виявили сказ, — каже заввідділу із боротьбі зі сказом Хмельницької регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини Олександр Солонін, 33 роки. До їхньої установи привезли голову. — Такої тварини я ще не бачив.

Люди називають її чупакаброю.

Село Березівка Новоушицького району розташоване біля річки Дністер. До райцентру 30 км. У селі живуть понад 500 людей. До школи ходить 54 учні, у дитсадок водять понад 20 дітей.

Місцеві бояться виходити на вулицю. Дітей без дорослих не випускають навіть удень.

— У мене доньці 3 роки, — каже Валентина Заремська, 24 роки. — Раніше спокійно відпускали в магазин. А тепер я сама боюся вийти в село.

Дорослі поодинці не ходять. Озброюються вилами, палицями.

— Я в магазин іду з ружжом, — каже Олександр Кушнір. — Воно завжди напоготові в ганку під кроваттю. Жінка встає вночі в туалет, виходжу з нею на вулицю. А онукові Дімці 6 років. Він без дорослих на вулицю не виходить.

Лікарі провели в селі щеплення проти сказу. У лікарню поклали трьох покусаних і чотирьох, хто мав контакт зі скаженою твариною.

Вероніка Сугак — в обласному відділенні термічних уражень і пластичної хірургії.

— Травма важка, — каже заввідділення Олександр Гринчук. — Уражень багато. Потрібна пластика. Буде в лікарні до трьох місяців.

Вероніка під час нападу і після того була при тямі. Розповідати про те, що з нею сталося, відмовляється навіть рідним.

Жителі Березівки бояться, що істота була не одна.

— Воно Лєну вкусило, потом мене, потом — корови, коні, собак погризло. І це за пару минут, оббігало різні куточки села. Одна тварина так швидко не змогла б. Може, їх цілий виводок, — припускає Галина Семенчук.
Михайло ПЕРКОВ, gazeta.ua

 

-1 thoughts on “Чупакабра відкусила жінці два пальці та здерла скальп

  • 10:52 | 12.08.2011 о 10:52
    Permalink

    Тіло тварини швидко спалили? Складається враження,що вченим давно відомо що це за тварюка, можливо це плід роти маразматичних генетиків та недолугих ветеринарів,які тепер роблять круглі очі і бояться зізнатись в своїх невдалих експериментах, а можливо і вдалих? “Беркут” з-під суду – на пошуки тварюк.

Коментарі вимкнені.