До магазину, який наказав закрити мер Тернополя, за алкоголем вночі стоять кілометрові черги!

Ще 8 червня на сесії міської ради міський голова Сергій Надал наказав закрити магазин Інга на просп. Злуки.

“Щоб цей гадюшник раз і назавжди закрили”, – сказав міський голова. “Адже дозволів на землю і торгівлю даний підприємець не має”.
Пройшло майже три місяці, а магазин досі працює.
Про це пише тернополян Юрій на сайті міської ради у рубриці питання-відповіді:
“Скажіть, будь ласка, коли вже закриють маг. ІНГА на Злуки 1, скільки можна дивитись крізь пальці, всі знають, що там продають в нічний час алкоголь, черги стоять кілометрові, на таксі приїжджають, постійні бійки, а власник МИКОЛА сміється і хвалиться, що має друзів в міські раді і СБУ –  це ті хто його криє, він всім платить і йому нічого не буде.”
Міська рада дала відповідь:
“Інформуємо, що управлінням муніципальної поліції з початку 2013 року відносно працівників магазину«Інга» по вул.Злуки 1 оформлено 3 адміністративні протоколи по ст.156 ч.2 КпАПУ за порушення правил торгівлі алкогольними напоями. За вчинення даних порушень винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Крім того, по факту порушення нічного режиму роботи, направлено лист в органи внутрішніх справ та Прокуратуру м.Тернополя для вжиття відповідних заходів реагування та притягнення порушників до відповідальності по ст.164 КпАПУ Порушення порядку провадження господарської діяльності.”

Коментарі вимкнені.