Щоб провести Інтернет в село на Тернопільщині, Максим Висоцький поплатився життям

6 вересня зірвався з висоти та загинув 18 річний Максим Висоцький з села Озерна. Його мама лише нещодавно поїхала на заробітки до Італії, де була вже і його бабця. Батьки дуже гордились ним, оскільки він сам забезпечував себе .

Як розповіла “Погляду” знайома Максима, Оксана Голда, він займався установкою обладнання для проведення інтернету по селах і містечках Тернопільської області – мав “свої” вишки, які обслуговував. За словами знайомого Володимира Істоміна, загиблий планував змінити роботу – останній місяць допрацьовував у цій фірмі, а тоді хотів перейти на іншу роботу.

Максим Висоцький мав провести інтернет у с. Яцківці Зборівського району. Про це розповіла “Погляду” голова сільської ради Марія Антонівна Шилівська. Ще з двома чоловіками він вирішив перевірити опір. Тому виліз на висоту 46 метрів, на комин старого цегляного заводу. Хлопець мав кріплення-страховку, яка обірвалась через аварійний стан  споруди. Максим упав з останнього щабеля та загинув.

За словами Марії Антонівни, Максим був дуже відважним, через що і загинув.

“Ми його знали як дуже хорошу людину. Не дивлячись на його ще зовсім юний вік, він був дуже мудрий. Власне мудрий. У нього була велика життєва мудрість. Він багато читав книг по саморозвитку, дивився фільми і тренінги. А ще він був дуже відповідальний і ініціативний. Завжди брався допомагати, не чекав і не відсижувався, щоб хтось за нього зробив. Він був веселим, в нього було гарне почуття гумору “, – розповідає Оксана Голда.

«Погляд» приносить щирі співчуття рідним та знайомим. Нехай Максим спочиває з Богом.

-1 thoughts on “Щоб провести Інтернет в село на Тернопільщині, Максим Висоцький поплатився життям

 • 11:29 | 10.09.2013 о 11:29
  Permalink

  Мої співчуття родині і друзям Максима ….
  мій син вчився з Максимом в одній групі в коледжі ,до сих пір не може прийти до себе ,всі одногрупники і вчителі дуже сумують за цим хорошим і привітним хлопцем…

 • 11:57 | 10.09.2013 о 11:57
  Permalink

  Так, досі невіриться, всі знали його як добру, відповідальну, людину. Щиро співчуваю, його рідним, та батькам, це важка втрата для всіх хто його знав.

Коментарі вимкнені.