Міліціонери виправдовуються, що вони не “шмонали”, а проводили відпрацювання

У вихідні співробітники Тернопільського міського відділу внутрішніх справ спільно із підрозділом «Беркут» провели оперативно-профілактичне відпрацювання міста Тернополя.
Міліціонери перевіряли розважальні заклади обласного центру, виявляючи там неповнолітніх у нетверезому стані. Правоохоронці перевіряли інформацію щодо окремих осіб, які могли займатися розповсюдженням та вживанням наркотиків.

– В суботу 18 лютого багато відвідувачів арт-кафе “Коза” та інших нічних розважальних закладів стали свідками дивної міліцейської операції, – розповідає про відпрацювання у соціальній мережі музикант Зорян Безкоровайний, – Раптом, посеред проведення мистецької програми у “Козу” увірвалися задрапіровані в маски і чорне озброєні міліціонери і не надаючи жодних пояснень почали безпідставно “шманати” усіх відвідувачів кафе.
В одному із кафе у центрі міста та поблизу іншого міліціонери затримали молодих людей, у яких вилучили наркотики. Під час проведення поверхневого огляду один із відвідувачів викинув із кишені штанів поліетиленовий пакет з подрібненою наркотичною речовиною. В іншого тернополянина міліціонери вилучили паперовий згорток з марихуаною. Правоохоронці задокументували ці факти.
Відпрацювання розважальних закладів, окрім обласного центру, міліціонери провели у Козівському, Бережанському, Тернопільському районах, де зафіксували подібні факти правопорушень.

Коментарі вимкнені.