На Тернопільщині незаконно експлуатували підлітків

експлуатація підлітківПрокурором Бережанського  району виявлено, що посадові особи лісопереробного приватного підприємства впродовж травня-серпня 2011 року, використовували найману працю 2 неповнолітніх на роботі в столярному цеху без укладення з ними трудових угод та без реєстрації їх в державній службі зайнятості. Трудові книжки на підлітків заведені не були. Книга нарахування та виплати заробітної плати працівникам не велася, заробітна плата виплачувалась в «конвертах», загальнообов’язкові страхові внески та інші обов’язкові платежі до фондів не сплачувались.

Прокурором району порушено кримінальну справу за фактом грубого порушення посадовими особами підприємства законодавства про працю за ч. 2 ст.172 КК України. Триває досудове слідство.

Загалом, впродовж поточного року у сфері захисту прав і свобод дітей органами прокуратури області порушено 31 кримінальну справу, в інтересах дітей відшкодовано більше 800 тис грн.,  поновлено права понад 2 тисяч  неповнолітніх, –  повідомив “Погляду” прокурор Тернопільскої області Іван Мельничук.

-1 thoughts on “На Тернопільщині незаконно експлуатували підлітків

  • 14:32 | 24.11.2011 о 14:32
    Permalink

    а в Збаражі неповнолітні стадіон нахаляву будували – прокурор сказав що всьо чьотко

  • 00:24 | 26.11.2011 о 00:24
    Permalink

    А в Підвоолочиську неповнолітні учні ліцею минулого тижня кілька днів під час навчального процесу посадку вирубували, а процес курірував завоблоно Запорожан – от цього прокуратура не бачить!!!

Коментарі вимкнені.