У Тернополі мітингувальники взяли ОДА, МВС та прокуратуру. Фото (оновлюється)

2.00 Пожежа в міськрайонному суді на вул. Котляревського. Його теж захопив народ. Приїхала пожежна машина, але її не пускають.
1.15 Взяли і міську прокуратуру. Теж палають документи.
1.00 Прокуратура: З другого поверху викинули залізний сейф. Щойно загорівся стовб під прокуратурою.
00.58 Обласне управління МВС:  усі вікна на нижніх поверхах вибиті, тому під ногами багато скла, а також води. Одному міліціонеру стало погано, дали води. Оскільки не було швидкої, він сів у пожежну. Люди на вулиці схвально відгукуються про ці події.
00.55 Перед прокуратурою розпалили велике вогнище з документів та форми.
00.40 Igor BojkoАктивісти, “з вогником” захопили Тернопільське обласне управління міліції та ОДА. Збираються коло СБУ.
00.25 Під схвальні вигуки натовпу з 2 поверху полетів донизу портрет Пшонки.
00.19 один з активістів виліз по трубі на будинок, що навпроти прокуратури та збив камеру. двері в прокуратури виламили та зашли в середину. працівники прокуратури не опирались, але вийшли з документами. мітингувальники викидають з другого поверху прокурутури скляні пляшки та папери. кажуть на одному з документів біла інформація про мітингувальників області. натовп не керований.
00.10 Всі пішли до обласної прокуратури. В ОДА залишилось зовсім мало людей.
Отаким відбивається міліція у Тернополі!
23.50 Olduser :  “Тернопіль увійшов у смак – йдуть до прокуратори”
 Наш кореспондент перевірив цю інформацію. Там все тихо.
23.50 Igor Bily Є інформація, що серед затриманих під час штурму ОДА 15 річний хлопець

23.45 Міліціонери виходять з палаючого приміщення.  Їм кричать “ганьба” та свистять.

23.28 Перевернули автозак. З неї вибігає бензин. Пожежники вивели двох міліціонерів у противогазах з палаючого приміщення..

23.23 Olesya Krasnovska: Біля міліції не можливо дихати. Горло пече, очі печуть. Валова у диму

23.15 Пять нових, нещодавно куплених Toyota Prius побили мітингувальники побили і тепер розбирають. Серед вцілілих такі автівки – Chevrolet ВО 0014 АС, Opel ВО 355 АР, Opel ВО 7796 АО, SKODA ВО 0145 АС.

23.05 Люди перекрили проїзд біля Зеленої церква. Рекомендуємо забрати припарковані автівки близько зони конфлікту, а саме з вулиці Валова, Шевченка та Руська.

23.00 Лунають вибухи біля обласного управління МВС. Мітингувальники трощать все.  Перевертають міліцейські машини.

22.54 Нарешті пустили пожежні машини. Спочатку одну. Але пожежа вже настільки сильна, що бояться що вогонь перекинеться на інші приміщення. Пустили ще одну машину. Розгортають рукава. Збоку повністю потрощили автомобіль ВАЗ 2105.

22.47 Люди не пускають пожежних гасити вогонь.

22.32 Міліція сильно горить. Але пожежники не тушать.

22.20  До МВС приїхала пожежна

Фото Олег Різник

22.17 В одному з входів в управління міліції спалахнула пожежа. Видно підпалили меблі, які міліція використовували замість барикади. починають вікна по лівому периметру приміщення. Горять вже два входи.

Фото Олег Різник

22.10 Народ прорвався в середину управління міліцію. б’ють вікна, трощать меблі. Міліція просто тримає оборону, не відстрелюється.

Фото Олег Різник

22.00 Олег Різник: В ОДА поранено чоловіка. Швидка надає першу поміч

21. 59 Облогу майже зняту. Люди з палками заходять в управління. Забрали щити в міліції. Більшість людей пасивні, лише 50 молодиків, які озброєні палками громлять міліцію. Автозак також розбирають по частинах.

21.50 міліця стала рядами перед входом у відділення під аркою. ідуть переговори. полетіли палки та каміння в міліцію. молодики налаштовані рішуче. під роздачу попадають і автівки що там стоять. автозак відштовхують з-під арки. міліціонерів не багато, десь до сотні. вимоги не зрозумілі. народ просто сильно накручений подіями в Києві.

21.39  Люди закликають міліціонерів скласти зброю.  Стоїть близько 20 міліціонерів, які просто спостерігають. На автозак вилізло 10 людей. В одного з них вогногасник з тернопільської ОДА.  Лікарі пішли у відділок, можливо комусь надають допомогу. 

21.35 Наталка Михно Почалися провокації в Тернополі )))) Штаб національного спротиву ( обласний ) ніякого стосунку до погромів в ОДА немає )))) УВАГА )))) Ще раз: завдання обласного Штабу національного спротиву – це мобілізація на КиЇв )))) ШТАБ не бере на себе відповідальності за події біля Тернопільської облради ))))) Я особисто о 19:14 год. була свідком дивного маршу молодиків у масках (осіб 60….) в Тернополі по вулиці Чорновола ( від ЖД вокзалу ) до нашого Театрального майдану )))) Це не наші люди ОДНОЗНАЧНО )))) Журналісти розкажіть : ті лолодики, котрі штурмували щойно ОДА провокатори незрозумілого походження 

21.30 Бля управління МВС на Валовій мітингувальники розхитують автозак. Там зараз багато молодиків. Була інформація, що при штурмі були затримані люди.

21.22 Інформація від Тернопільського Штабу національного спротиву.

Тернопільський Штаб національного спротиву доводить до відома жителів Тернопільщини: ми не закликали до штурму чи пошкодження будівлі Тернопільської ОДА!Також ми обурені тим, що радикально налаштовані молодики не узгодили свої дії із Штабом національного спротиву та відволікли громадськість від мобілізації на Київ.

21.20 міліція вийшла через чорний вхід. ОДА знову захопили мітингувальники

21.15 Міліцію поки не виводять.

21.09 ЛЮДИ ПІДІЙШЛИ ВПРИТУЛ ДО ВХОДУ. Зробили коридор для міліції перед центральним входом. Замалювали вивіску ОДА чорною фарбою.

21.05 Надійшла інформація, що це не міліція, а строковики МВС,  віком 18 років. Зявились коородинатори штабу національного супротиву, які вишукували людей перед ОДА. Частина вікон вже забита фанерою з середини барикади.

21.03 Весь центр Тернополя перекритий. Крушельницької, Шевченка…

21.00 Міліція повністю забарикодувались на першому поверсі. Але не видно чи це беркут чи звичайні рядові.

20.50 З боку національного банку атакують ОДА,  кидають шумові гранати та каміння. Міліція з щитами проривається до ОДА.  Їх атакують. Міліція йде нана штурм. Віддискають людей від сходів, кидаючи шумові гранати. Міліція в середині.

Люди розбивають бруківку.  Народ озброюється плиткою.

Швидка надає допомогу комусь. Поцарапали руки від вибуху гранат. Серйозних поранень не видно.

20.40 Між першим і другим поверхом барикади.

На першому поверсі розбито все що можливо. Все побити в середині, розбирають меблі. Залишилось тільки піаніно. На другому – все спокійно.

Ходять групами хлопців в масках та з дубінками. На вулиці народ озброєний камінням. Закликають охороняти адміністрацію. Правда не зрозуміло від чого і від кого.

Міліціонерів не має. Швидка чергує. Перекрито вулицю з обох боків. ДАІ теж не має.

Щось у центрі “бабахнуло”, передає журналіст “Погляду” з центру подій.

20.20 Хлопці у масках кидають бруківку та каміння у вікна приміщення ОДА. Багато вікон вже розбиті.

Журналісту “Погляду” зателефонував колега, який повідомив, що він під ТОДА і люди захопили перший поверх. За якусь хвилину він перетелефонував і повідомив про бійню. В трубці було чутно лише крики та лайку, тому важко було почути, що він говорить. Але казав щось про Беркут та те, що люди відтягують міліцію. Повідомив, що терміново потрібні люди для підмоги.

Коментарі вимкнені.