Поки дружина виношувала дитину, чоловік напився і згвалтував перехожу

За згвалтування жительки одного із райцентрів міліціонери затримали зловмисника. Молодий чоловік оправдовував свій вчинок тим, що був напідпитку.
Як розповів начальник слідчого відділення Чортківського райвідділу міліції Борис Студзінський, повідомлення про згвалтування надійшло до чергової частини від медиків центральної районної лікарні. Правоохоронці одразу ж виїхали до медичного закладу, де перебувала потерпіла. Свідчення та огляд місця злочину допомогли вийти на слід підозрюваного. Наступного дня гвалтівника затримали.
З’ясувалося, до аморального вчинку, який Кримінальний кодекс кваліфікує як згвалтування, причетний 27-річний житель Чортківського району. Молодик раніше проблем із законом не мав, живе у родині, виховує дитину і разом з дружиною очікують народження другого немовляти.
Міліціонери встановили, того вечора захмелілий настирливий залицяльник чіплявся до перехожих. Розлючений став діяти агресивніше. Саме в цей момент із крамниці поверталася жінка. Потерпіла побоялася чинити спротив, бо зловмисник став погрожувати фізичною розправою, ще й приставив до скроні пістолет, який згодом виявиться дитячою іграшкою.
Затриманому інкримінують порушення частини першої статті 152 Кримінального кодексу України – згвалтування із застосуванням фізичного насильства. За це передбачене суворе покарння – позбавлення волі на термін від трьох до п’яти років.

Коментарі вимкнені.