Розлючені селяни таки взули чиновників тернопільської ОДА

12 березня розлючені жителі сіл Івачів, Малашівці, Кобзарівка, Глядки, Іванківці прийшли до ОДА висловити обурення з ситуацією, яка склалася з пасажироперевезенням за маршрутами: Тернопіль – Плесківці, Тернопіль – Глядки, Тернопіль – Носівці.

«На відрізку дороги с.Івачів Горішній є значне звуження дорожнього полотна, і як результат обласна державна автомобільна інспекція не погоджує паспорти вказаних маршрутів. Із за відсутності таких  документів представники транспортної інспекції накладають чималі штрафи на перевізників. По цій же причині приватні перевізники категорично відмовляються здійснювати пасажирські перевезення по згаданих маршрутах. На наші неодноразові звернення як в району адміністрацію, так і в обласну влада жодним чином не реагує», – висловлюють своє обурення люди, – «влада кинула нас на призволяще. Ми залишилися відрізаними від світу».

Внаслідок відміни низки маршрутів жителі не в змозі добиратися на роботу та у справах до обласного та районного центрів, що створює соціальну напругу.

Поки чиновники шукали шляхи вирішення даної проблеми сотні селян долають по десять кілометрів пішки до найближчої зупинки на трасі. Громада обурена оскільки залишилася відірваною від світу. Люди приходять до дому вночі о дванадцятій годині, а в четвертій вже стають, щоб назад йти.

Під час зустрічі громади з начальником головного управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації було знайдено компромісне рішення. Чиновник пообіцяв, що автобусне сполучення між селами буде відновлене того ж дня. Варто зазначити, що запропонований альтернативний маршрут людей не задовольнив, оскільки кілометраж і вартість проїзду суттєво зростуть. Тож вирішили пустити транспорт через альтернативну гілку дороги, зі сторони в’їзду на Малашівецьке сміттєзвалище.

Зазначимо, що того ж дня, після закінчення акції протесту, маршрути в зазначені населені пункти було відновлено.

Коментарі вимкнені.