За 20 років Незалежності Україна здобула… владу проФФесіоналів

За 20 років Незалежності повністю втрачено і зруйновано 15-ти річні титанічні державні потуги щодо приєднання України до ПДЧ (План дій щодо членства Україна в НАТО), та вступу до НАТО. Відповідність Копенгагентським критеріям щодо наближення України до Європейського Союзу, стали просто маревом на фоні тотальних численних порушень прав людини, свободи слова, виборчого законодавства, чистоти проведення виборів… Політична репутація та діловий імідж України дорівнює нулю за шкалою Кельвіна. Ми стали політичними ізгоями в Європі на рівні з Росією та Білоруссю, змагаючись з останньою у заволодінні пальми першості в номінації «порушення громадянських свобод».

Св’яткуємо без св’яткового ювілейного параду! Без салютів! Без ювілейних медалей! Тому, що серед чинної влади клептоманів, немає жодного(!!!) причетного до виборювання і здобуття незалежності України у 1989-1991р.р.! Ім просто немає кого нагороджувати серед своєї владної, вчорашньої «братви»: киллєрів, наперсточників, вишибал і кидал.

Ще не ставши президентом, Янукович вже дерибанить «Межигір’я» зі 130 га лісів, під свою власну резиденцію. А мер столиці Польщі, Варшави, Лєх Качинський, обравшись Президентом РП переїжджає у тимчасові державні службові апартаменти президентського палацу з двокімнатної(!) варшавської квартири.

На трагічно загиблому, під Смоленськом, президентському літаку, серед майже сотні VIP-персон справжньої польської еліти, було всього декілька охоронців. В Україні, серед сотні охоронців, що охороняють VIP-персону, неможливо виявити справжню українську еліту!

Щодо вшанування історії і духовності! Президент Польщі Лєх Качинський з дружиною, разом з усією верхівкою польської влади, летіли літаком до російського Смоленська, назустріч своїй смерті, заради одного. Як справжні християни, бажали вшанувати світлу пам’ять, поклонитися та помолитися, на трагічному для кожного поляка місці, могилах декілька тисяч по звірячому розстріляних польських офіцерів катами з НКВС. Летіли і загинули заради святої місії, торжества правди, встановлення історичної справедливості, визнання від Росії своєї вини, вини тодішнього сталінського режиму, та покаяння за безглузде масове вбивство людей, заради недопущення подібного у майбутньому!

Президент України Віктор Янукович прийшовши до влади, з першого дня свого правління, як справжній християнин і глибоко віруюча людина, ліквідував на своєму офіційному президентському сайті розділ «Голодомор». (Важко уявити собі, щоб президент чи прем’єр держави Ізраіль, з першого дня свого правління, видалив зі свого офіційного сайту розділ про Голокост! А Янукович це зробив!)

Новоявлений олігарх-мільярдер, медіа магнат, а за сумісництвом шеф СБУ Хорошковський, з першого дня свого керування утаємничив доступ до будь-яких архівних матеріалів СБУ стосовно голодомору, історії ОУН-УПА, тощо… Щоб український народ не мав жодної згадки, пам’яті, вшанування і поклоніння безвинно замордованих, сталінським більшовицько-комуністичним режимом, семи мільйонів людей, не знав правду про жертовну героїчну боротьбу українців за свою волю і державність!

Парад, до 20-ої річниці проголошення Української Незалежності відмінили, з економії ніби то бюджетних коштів, в межах 200 млн. грн! Яких, не вистачає в зв’язку з тотальним фронтом реконструкції і будівництва, на двох десятках державних резиденціях Януковича, і дачах інших «слуг народу», які «покращують життя вже сьогодні», на що вже закладено до освоєння близько 300 млн. грн.

Уряд проФФесіоналів і реФФорматорів доручає міністру МНС Балозі(!) забезпечити негайну закупівлю необхідних медикаментів, вакцин і дитячих прививок для щеплення немовлят, бо Міністерство охорони здоров’я, в якому за президентства Януковича, уже втретє міняють міністра (Митника, Ємця, Аніщенко), нездатні закупити ці медикаменти протягом понад 8 місяців ц.р.

Область не отримала у 2011 р. жодного шкільного автобуса. Бо як і в історії з медикаментами, уряд професіоналів не здатний розв’язати проблеми тендерних закупівель. Це той уряд, який має слухняну конституційну більшість «тушок» у ВРУ, які за більше як 1,5 роки не здатні змінити тендерне законодавство. Зате можна купувати послуги на тендері у одного учасника для реконструкції своїх дач і резиденцій, купівлю гелікоптерів і літаків, вести будівництво для себе гелікоптерних майданчиків, розміром з нашу обласну раду і ОДА.

Не має жодної копійки з обрахованих понад 1,5 млрд. грн. коштів на ліквідацію наслідків стихійного лиха останніх років. Це тільки «поганий» уряд Тимошенко міг влити в область понад 1,5 млрд. грн. у кризовому 2008 році, подарувати сільській медицині області понад 40 спецавтомобілів. На десятки мільйонів гривень іншого медичного обладнання.

Ми, рік назад, підписали дешевий пропагандистський «порожняк» ініційований Партією регіонів, під назвою «Угода між Івано-Франківською обласною радою і КМУ Азарова.» І де, хоч одна гривня з цього переліку, за рік дії угоди?

В країні відбувається повзуча «Кирилізація» усього православного простору України! Ми зобов’язані захистити релігійний простір країни від духовної експансії ворожих місіонерів.

Мова. В Одесі, Донецьку і Луганську українська мова поза законом! Закриваються українські школи. Скорочується до нуля україномовна шкільна програма. В Івано-Франківську та 4 інших містах України Янукович-Азаров закривають міліцейські інститути, студентів виганяють з «вовчим» білетом!

В Маріуполі рік(!) вирує холера! І влада проФФесіоналів з ПР не здатна з цим справитися. Зате була «погана» Тимошенко, яку ніщивно критикували, за оперативну у тиждень, закупівлю «таміфлю», під час епідемії грипу на Західній Україні. Азаровщина не здатна закупити за весь 2011 рік(!) медикаменти і вакцини для народу України. Бо йде тотальна боротьба «клептоманів» з корупцією! Жодна бюджетна гривня не повинна пройти попри їх інтерес, кишеню, рахунок, офшор!

Як і жодна китайська гречка не пройде повз інтереси Азарова-Присяжнюка!

Ми вимагаємо від Януковича негайно, на осінній сесії ВРУ, денонсувати зрадницькі  Харківські угоди, порушити питання про виведення російського ЧФ з території України до кінця 2017 року, встановити адекватну ринкову європейську платню за транзит газу територією України, а режиму Януковича-Азарова узгодити із своїми союзниками і братами у Кремлі, обіцяну під час президентських виборів ціну на газ, у два(!) рази нижчу за часів уряду Тимошенко!

Червоні прапори  від ПР і КПУ на 9 травня, збурили все суспільство країни. Конституційних суд визнав неконституційним внесення змін у закон про вшанування ветеранів ВВВ. Але обласна прокуратура далі судиться з п.3,4, в моїй редакції, рішення нашої обласної ради, про заборону на території області використання у будь-який спосіб червоних прапорів, та вимагає від окружного адміністративного суду області їх скасування! В якій державі ми живемо? Ми повинні звернутися у Конституційний суд України, з проханням розтлумачити правову позицію обласної прокуратури!

А на наступній сесії дати нашу політичну оцінку діям обласної прокуратури та деяким її структурним підрозділам у районах і містах.

Навіщо нам вимагати від Європи скасування візового режиму, якщо при режимові Януковича народ України не має права вільно пересуватися територією країни. Міліція, за вказівкою оточення Януковича, блокує будь-який рух автотранспорту на Київ. Суди виносять завідомо неправосудні, нікчемні, рішення про заборону проведення масових заходів громадян у День Незалежності України, в її 20-ту річницю! Прокуратура покриває злочинців! Конституція не діє! Діє лише «кірєєвщина», «азаровщина», авторитаризм та деспотизм !

У буцегарнях мордують і катують Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, Ігоря Діденка, Анатолія Макаренко, в.о. міністра оборони Іващенко…

Ми вимагаємо їх негайного звільнення! Закриття усіх кримінальних справ проти політичної опозиції! Припинення порушення конституційних прав і свобод людини! Проведення чесних і прозорих виборів до ВРУ та президентських, у терміни, передбачені Конституцією України!

Ми вимагаємо припинити ревізування указів президента про нагородження званням Герой України Степана Бандери та Романа Шухевича! Ми вимагаємо негайного припинення нищення української історії, дискредитації наших героїв і патріотів, борців за волю, незалежність і свободу Української Держави!

Ми вдячні всім причетним за виборювання української незалежності, й просто всім тим 92 % громадянам, які проголосували на референдумі, у 1991 році, за Незалежність України!

Слава Україні!
Героям Слава!

Юрій Романюк, Острів

-1 thoughts on “За 20 років Незалежності Україна здобула… владу проФФесіоналів

  • 18:17 | 29.08.2011 о 18:17
    Permalink

    “подарувати сільській медицині області понад 40 спецавтомобілів. На десятки мільйонів гривень іншого медичного обладнання”
    До автора: викиньте зі свого лексикону таке слово як подарувати, коли йдеться про владу!!! подарувати можна щось своє чи куплена за власні кошти!!! невже ви вірите, що Юля відкрила гаманець – і купила на всю Україну спецавтомобілі???

Коментарі вимкнені.