«Ідеал чесності» Сергій Надал засуджує підлих корупціонерів-прокурорів з Тернополя

Саме так виглядає журення  і повчання міським головою Тернополя Сергієм Надала НАБУ, яка нещодавно проводила спецоперацію у Тернополі.

“За моєю інформацією, проводилося певне “відпрацювання”, нібито знайшли певну суму коштів в кабінеті Антюка. Він пояснює, що це кошти родички від проданої квартири, мовляв, найбезпечніше їх тримати на роботі. Хоча це смішно звучить… Втім, хай розбираються з цим компетентні органи. Ні для кого не таємниця: риба гниє з голови…  Але якщо послухати заяви прем’єра, то в Україні корупції на високому рівні не існує. В нас залишились корупціонерами лише вчителі, лікарі, сільські голови… От і починається зараз “полювання на відьом”, треба ж показати важливість НАБУ”,  – так сказав  Сергій Надал в інтерв’ю виданню “Лівий берег”, відповідаючи на запитання, що стосувалися корупції у місті та нещодавньої спецоперації, яку НАБУ проводило у Тернополі.

Дивно, що Сергій Віталійович забув, як рік тому затято захищав свого заступника Володимира Камінського, який насправді  виявився хабарником. Тоді йому теж смішно було, але чомусь про рибу, яка гниє з голови він тоді забув сказати.

Нагадаємо, Володимир Камінський був затриманий за підозрою в отриманні хабара у розмірі 217 тис. грн. Генеральною прокуратурою України спільно з співробітниками Міністерства внутрішніх справ України було викрито протиправну корупційну діяльність заступника Тернопільського міського голови, депутата Тернопільської облради Володимира Камінського.

Він, займаючи відповідальне становище, з метою незаконного особистого збагачення, зловживаючи своїм службовим становищем, систематично вимагав та одержував неправомірну вигоду за вирішення питань про надання у користування земельних ділянок на території міста Тернопіль.

Зокрема, у посадовця під час обшуку виявлено та вилучено частину грошових коштів у сумі 135 тис грн, які він вимагав та отримав від громадянина за надання у користування земельної ділянки.

Коментарі вимкнені.