Інформація для бажаючих стати добровольцями батальйону “ОУН”

Вчора Піски обстрілювали з мінометів двічі, під час перщого обстрілу було легко поранено бійця ОУН, бійця 93 бригади та волонтера. Другий обстріл розпочався десь пів на першу ночі й тривав пів години. Перимир`я як завжди одностороннє прикро 
Є й приємні новини, декілька разів мене викликили до штабу 93 бригади з пропозицією вступити в бригаду окремою ротою. Тобто, ще з літа я пишу листи до генштабу з проханням приєднати нас до 93-ої.

Умови приєднання я просив наступні – я залишаюсь командиром підрозділу, командирами взводів залишаються ті чотові які й зараз в батальйоні ОУН займають анологічні посади, всі бійці які служат в баті ОУН підписуючі контракт заходять в цю окрему роту, ми зберігаємо свій шеврон і назву. Саме дотримуючись таких умов нас обіцяють ввести в штат бригади. Звісно ми розуміємо що таке субордінація і наказ, тобто у всьому готові підпорядковуємось керівництву 93 бригади. Отже, друзі, зараз ми формуємо 1 взвод хто готовий підписати контракт і воювати надалі в баті ОУН пишіть мені в приват – ПІБ дата та рік народження, номер війскового квитка (у кого є), серія-номер паспорта, прописка, номер мобільного. Якщо і в цей раз щось невийде з офіційним оформленням, щож шкода, значить будемо воювати як і воюємо, ми ж націоналісти. І ще одне повідомлення 9.01.2015р Б розпочинається черговий вишкіл для добровольців бату ОУН всіх запрошую, керівник вишколу друг РобінГуд 0960097477.

Микола Коханівський

Коментарі вимкнені.