Уявіть, завтра Семена Семенченко арештують, післязавтра – Білецького, Яроша..

Уявіть, завтра Семена Семенченко арештують. Черговий генпрокурор в ефірі буде трясти якимись папірцями, розказуючи про “щойно віднайдені факти з діяльності колишнього депутата”, канал чесних новин присвятить цим фактам спецвипуск, у фейсбуці гримітиме люта істерика, але на площу ніхто не вийде – та ну мало там що, може й винний, мутний він якийсь, хай слідство розбирається. Батальон “Донбас” заблоковано спецпідрозділами МВС, але він і не рветься відстрілюватись чи пробиватися на Київ, бо по-перше, це самогубство, по-друге, всередині батальйону також нема одностайної думки. Семенченко сідає в тюрму і пропадає з публічного поля, як колись Тимошенко.

Післязавтра арештовують Білецького. Черговий генпрокурор в ефірі буде трясти якимись папірцями, розказуючи про “щойно віднайдені факти з діяльності колишнього депутата”, канал чесних новин присвятить цим фактам спецвипуск, у фейсбуці гримітиме люта істерика, але на площу ніхто не вийде – та ну мало там що, він же фашист справжній, його паморозки тільки зігують перед камерами путінського ТВ, відвертаючи від нас Європу. Хай слідство розбирається. Батальон “Азов” заблоковано спецпідрозділами МВС, але він і не рветься відстрілюватись чи пробиватися на Київ, бо по-перше, це самогубство, по-друге, всередині нього також нема одностайної думки. Білецький сідає в тюрму, і пропадає з публічного поля.

Післяпіслязавтра арештовують Яроша. Черговий генпрокурор в ефірі буде трясти якимись папірцями, розказуючи про “щойно віднайдені факти з діяльності колишнього депутата”, канал чесних новин присвятить цим фактам спецвипуск, у фейсбуці гримітиме люта істерика, на площу вивалюють націоналісти з “Правого Сектору”, але їх ніхто не підтримує, як колись не підтримали після стрілянини у кафе на Майдані, протест закінчується кількома голосними ультиматумами, а по факту нічим, народу вже трохи лячно від всіх цих подій, і він може й починає розуміти, до чого все це веде, але знає, що тепер ніхто з натовпом на площі панькатися не буде, тому залишається вдома. Добровольчий Український Корпус заблоковано спецпідрозділами МВС, але він і не рветься відстрілюватись чи пробиватися на Київ, бо по-перше, це самогубство, по-друге, всередині нього також нема одностайної думки. Ярош сідає в тюрму.

Шуфрич все так же виступає у Верховній Раді, Медведчук засідає у двосторонніх комісіях з військового врегулювання, шоколадна фабрика у Липецьку працює.

…Люди, ви вже забули долю Сашка Білого?
Забули. Швидко забули.

Дмитро Різниченко

-1 thoughts on “Уявіть, завтра Семена Семенченко арештують, післязавтра – Білецького, Яроша..

 • 10:04 | 8.01.2015 о 10:04
  Permalink

  семен семенченко то афірист який перше підтримував днр і фінансує йрого коломойський

  • 16:12 | 9.01.2015 о 16:12
   Permalink

   вуйку,аФІРисти – це такі тролі-довбаки, як ти, які возяться на одній ФІРі,яких фінансує один фірман, і обливають брудом людей, яких в очі не бачили і на власні вуха не чули. Продажні дурНІ на виклик, одним словом.

Коментарі вимкнені.