Інформацію про тітушок у Тернополі поширюють спеціально

Сьогодні поширилась інформація про те, що у Тернополі  знаходяться кілька автобусів з тітушками. Інформація поширена начебто від штабу національно спротиву. Як повідомила “Погляд” представник штабу Наталка Михно ця інформація не відповідає дійсності.

Щойна на брифінгу міський голова Сергій Надал повідомив, що будь яка інформація подібного роду – це нагнітання обстановки. І вона буде періодично з’являтись, тому потрібно не піддаватись на провокації.

За його словами, так хочуть скомпрометувати Захід перед Сходом.

 

-1 thoughts on “Інформацію про тітушок у Тернополі поширюють спеціально

  • 20:20 | 20.02.2014 о 20:20
    Permalink

    ви вже всіх задовбали. придурки. між собою розберіться. чашка вчора волала, що в місті є чужі. нині ваш дибіл стаюра орав що в місті є ублюдки, якийх тре знайти. так хто спеціально поширює?

  • 00:48 | 21.02.2014 о 00:48
    Permalink

    З будь якого міста до тернополя 3-4 блок поста. Тітушки щоб зробити якісь провокаціі треба мінімум чоловік 100. І навіть при такій кількості це – самогубство. Навіть попасти ім до Тернополя буде важко. Основна проблема в тому’що місцеві загони в масках і без розпізнавальних знаків + дуже багато дітей з щитами ,які пограли контрстрайк і рішили вийти на вулиці. Тому і така інформація одні думають на других.

Коментарі вимкнені.