Іноземний інвестор будує новий завод на Тернопільщині

На Тернопільщині з 2006  року успішно працює провідне підприємство у галузі машинобудування ТОВ «СЕ Борднетце-Україна». Підприємство є системним розробником і постачальником продукції для моделей Фольксваген та Ауді. Як роботодавець підприємство працевлаштувало більше 3,8 тис. осіб.

В жовтні 2015 року підприємством завершено реалізацію інвестиційного проекту та розпочато формування в’язок для АУДІ, в результаті – створено 500 нових робочих місць.

Сприятливий бізнес-клімат в області дозволив продовжити позитивні наміри інвестора. 10 серпня 2015 року під час робочої зустрічі Степана Барни голови Тернопільської обласної державної адміністрації та генерального директора ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» Екхарда Бістрама задекларовано  реалізацію інвестиційного проекту у Чортківському районі для виконання  нового замовлення на виготовлення електричних кабельних мереж.

В свою чергу, з метою  адміністративної та організаційної підтримки  реалізації вищенаведеного інвестиційного проекту, головою обласної державної адміністрації утворено робочу групу з супроводу інвестиційного проекту ТОВ “СЕ Борднетце Україна” в Чортківському районі, якою надається всебічна допомога з боку органів виконавчої влади та місцевого самоврядування області.

 Для реалізації проекту інвестору було запропоновано 5 перспективних земельних ділянок Чортківського району, за результатами розгляду обрано земельну ділянку з виробничим приміщенням ВАТ “Агромаш”.

11 березня 2016 року керівництвом ТОВ “СЕ Борднетце Україна” та ВАТ “Агромаш” підписано відповідний  договір купівлі.

 На першому етапі реалізації інвестиційного проекту на Тернопільщині – впродовж 2016 року) планується будівництво логістично-виробничої та адміністративно-побутових площ і створення 1000 нових робочих місць.

Наприкінці 2017 року заплановано завершення реалізації інвестиційного проекту, що дасть змогу збільшити чисельність нових робочих місць до 2000 одиниць.

На об’єкті розпочато роботи з реконструкції та будівництва уже сьогодні.

Тернопільщина відкрита для роботи із усіма інвесторами, які готові працювати у рамках закону та створювати робочі місця для населення краю.

Коментарі вимкнені.