Тернополянам варто бути дуже обережними!

Від рук спритного злодія постраждала 44-річна мешканка обласного центру. У маршрутному транспорті невідомий зловмисник витяг з кишені її куртки мобільний телефон вартістю три тисячі гривень. Жертвою кишенькара стала ще одна 21-річна тернополянка. Крадій витяг з сумки дівчини гаманець з готівкою, банківськими картками та студентським квитком. Заявою в поліції закінчилася поїздка до обласного центру мешканця Зборівщини. У чоловіка в громадському транспорті поцупили гаманець з документами та готівкою

Здебільшого злодіїв провокують власне жертви, демонструючи усім своїм виглядом халатне ставлення до збереження особистих речей та матеріальних цінностей.

Ось декілька порад, які допоможуть вберегтися вам від кишенькарів:

Перебуваючи в транспорті, стоячи на зупинках, у чергах, тримайте сумку перед собою, не перекидайте її за спину, не тримайте опущеною у руці, тим більше, якщо у ній знаходяться гроші. Не забувайте закрити замок на сумці.

Гаманці з грошима та мобільні телефони не кладіть до зовнішніх кишень сумки куртки, або таких, які легко відкриваються.

Не носіть із собою великі суми грошей, не тримати цінні речі у сумках та кишенях, не класти гаманець у відкриту сумку поверх продуктів та інших особистих речей.

Не провокуйте злочинця своїми діями: не демонструйте, що у вас є великі гроші чи дорогі речі в сумці. Іноді, не помічаючи, ми самі провокуємо напад зловмисника.

У випадку викрадення документів негайно повідомте поліцію, щоб ними не скористалися з шахрайською метою.

Якщо ж ви все-таки стали жертвою злодія, негайно телефонуйте 102 у будь-який відділ поліції .

Коментарі вимкнені.