Італійський корм Farmina: 5 особливостей

Історія створення італійського корму Farmina — це історія існування сімейної компанії, яка поставила собі за мету розробку кращих кормів для тварин. Франческо Руссо заснував компанію «Russo Feed» ще у 1965 році й випускав високоякісне харчування для сільськогосподарських тварин. Його син перейняв традиції батька та вирішив розширити справу й почати випускати корми для собак та кішок у 1999 році. Для цього компанія пішла на співпрацю з Farmina. Це дозволило об’єднати італійські традиції, найновітніші розробки та наукові знання у галузі харчування для тварин. На сьогодні ця велика компанія, як велика італійська сім’я, яка пропонує тільки найкраще для наших домашніх вихованців. Це підтверджують і основні особливості корму Фарміна.  

Ідеальний союз природи й науки

Італійці завжди ставилися до їжі з особливою шаною. Це відноситься і до корму для тварин. Раціон створюється з урахуванням того, що чотирилапі друзі є такі ж члени родини, як і всі інші. Отже, харчування для них також повинне бути найвищої якості, натуральне, без генномодифікованих продуктів, з урахуванням потреб та смаків. Для цього технологи орієнтуються на науково обґрунтовані системи харчування та досвід заводчиків тварин. Розробка корму проходить під девізом “Природа нас надихає”. А всі досвіди проходять у звичних для собак та котів умовах.

Науковий підхід до створення корму

Розроблені формули спираються на наукові дослідження. Що дозволило створити корм з урахуванням особливих потреб тварин. Наприклад, для профілактики ожиріння, захворювання суглобів або діабету. Всі дослідження проводились на довгостроковій основі, що дозволило розробити різні лінійки харчування для вихованців різного віку, особливостей породи, стилю життя та фізіологічного стану.

Високоякісна сировина

Щоб харчування мало біологічну цінність та було корисним для тварин, компанія використовує виключно найкращу сировину, яка задовольняє всі потреби собак і котів. Усі продукти високої якості:

  • Білки. Основою будь-якого раціону є білки (дегідратоване м’ясо курки, баранина, яйця та риба). Усі продукти свіжі та переробляються за спеціальною технологією, яка дозволяє зберегти поживні речовини та амінокислоти.
  • Жири необхідні для підтримки енергії у тварин, а також гарного стану шкіри та шерсті. Компанія використовує жири, які не лише відповідають цим потребам, а й підвищують смакову цінність корму. Це риб’ячий та курячий жир, рослинні олії.
  • Вуглеводи також є джерелом енергії. Щоб вони легко засвоювались, технологи додають до раціону овес, кукурудзу, рис чи спельту.
  • Клітковина для підтримки оптимального рівня мікрофлори кишківника. Усі корми містять пульпу бурякову та збагачені пребіотиками.
  • Вітаміни та мінерали. Раціон містить необхідну добову норму вітамінів та корисних мінералів залежно від віку та особливостей тварини.

Високі смакові якості

Завдяки численним дослідам, науковці компанії змогли розробити унікальну формулу корму для домашніх тварин, яка поєднує у собі не лише смак і аромат. Мова йде про оптимальний розмір, механічні властивості, текстуру, фізичні властивості. Проведення дослідів дозволили відстежити, які саме смакові якості більш привабливі для домашніх улюбленців.

Унікальне пакування

Вся продукція надходить у продаж протягом 4 днів після виробництва. А зберегти корм свіжим допомагає спеціальна технологія пакування. Для цього у складі передбаченні натуральні антиоксиданти, які запобігають процесу окислення. А замінений кисень на азот при пакуванні гарантує додатковий захист.

Коментарі вимкнені.