Іван Бабійчук: 50 відтінків сірого?

Сонечко пригріває, снігу було не багато, але і він, танучи, розмиває трохи зимні зимові кольори. І вже скоро весна наповнить світ яскравими фарбами. Адже весна – час кольорів. І не лише в природі. В політиці теж.
Як воно там у тих політиків, насправді відбувається – хто зна. Ми то вже готовий продукт бачимо.
Але от наш в.о. голови ОДА пан Крисак призначив своїм заступником з гуманітарних питань Івана Бабійчука. Наче так нічого персонаж: кум Степана Барни, в часі виборів був гастарбайтером в штабі БПП, був начальником департаменту економіки в тій же ОДА.
Тепер ось такий кар`єрний стрибок. Професіонал, напевно. Майстер політичного спорту, чемпіон у стрибках з жердиною. А жердина там – дай Боже…
Спочатку т.зв. “молодіжка” СДПУ(о), потім і сама Медведчуківська СДПУ на Тернопільщині. Тоді: оп-с : і Бабійчук уже завідує ідеологією в адміністрації Хоптяна, працює заступником начальника департаменту внутрішньої політики. Так от: від сірого СДПУшного – до біло-блакитного в один стрибок.
Тепер же, певно, з потеплінням надворі, пан Бабійчук набув відтінків біло-червоних, він уже в БПП. Що то весна!
А от цікаво: якщо поміняється раптом політичний клімат та народні вподобання, як швидко чиновники наші знову змінять окрас?

-1 thoughts on “Іван Бабійчук: 50 відтінків сірого?

 • 14:09 | 17.02.2015 о 14:09
  Permalink

  пан Барна вирищить що від армії ухиляються, цікаво чому кум, який підтримував Медведчука не служить тоді в армії, а йде по штаблях так виского ? а пан депутат ? ну і пора щоб молодший братик послужив трішки в армії ..

 • 14:27 | 17.02.2015 о 14:27
  Permalink

  От тому і мовчить місцева Самооборона, адже їх голова за гроші Заставного пробував у велику політику пролізти.
  Вся суть самооборони – мовчати, коли регіонали вертаються на посади!

Коментарі вимкнені.