Іван Сороколіт розповів про один з кращих будинків на своєму окрузі (фото)

Кожен багатоквартирний будинок – це маленьке село/містечко зі своїми особливостями. На своєму шостому році депутатської діяльності Іван Сороколіт може впевнено сказати, що на його окрузі практично немає дуже схожих будинків.
Основними характеристиками багатоквартирного будинку для мене, як депутата є не вік, стан чи розмір будинку, а рівень самоорганізації мешканців будинку (як формальна (будинковий комітет, ОСББ), так і неформальна (дружність/”родинність” у стосунках), – каже він.
За його словами, бБувають будинки, які є з надпрогресивними мешканцями по самоорганізації/самоутриманні своєї власності (будинку як цілісному майновому комплексу), так і ті, де мешканці, ментально живуть в “радянському союзі” з твердим переконанням, що турбуватись про комфорт свого проживання має турбуватись хто завгодно, але не самі ж власники квартир

Ось зараз я хочу похвалити мешканців одних з кращих будинків мого депутатського округу – вул.Лук’яновича, 1 (гуртожиток з кількарічним досвідом фактичної та результативної роботи будинкового комітету та ОСББ (перший гуртожиток який забрав у власність землю і встановив на умовах співфінансування індивідуальний тепловий пункт) і вул.Лук’яновича, 2 (житловий будинок з нещодавно створеним ОСББ (без наполегливої агітації та прохань… люди самі зважились на самостійне утримання будинку).

Час від часу вдається за бюджетні кошти придбати дитячий ігровий майданчик для того чи іншого багатоквартирного будинку.
Стараюсь обирати будинки, мешканці котрих не лише “хочуть”, але і щось роблять для свого будинку самостійно (як мінімум – охайно ставляться до власного спільного майна…).

Отож, 17 травня встановлювався дитячий майданчик на спільній прибудинковій будинків вул.Лук’яновича, 1 і 2.
І особливість встановлення саме цього майданчику полягала у тому, що його встановлювали ВИКЛЮЧНО самі мешканці (без жодної підрядної організації, працівників “ЖЕКів” чи чиновників). А це, маю визнати, буває вкрай рідко.

ТОМУ:
мега-молодець одна з найпрогресивніших голів ОСББ Тернополя “Лук’яновича 1” – Леся Волянська!
молодець мешканка гуртожитку Мар’яна Ремеза, котра допомагала лоббіювати виділення коштів на даний майданчик!
подяка мешканцям гуртожитку вул.Лукяновича, 1, які долучились до монтажних робіт: Мавдюку Івану, Мавдюку Сергію, Мавдюку Андрію, Терешко Олегу, Сиду Володимиру, Сиду Роману, Патєєву Олександру, Сторожуку Володимиру, Солодкому Роману, Федчуку Роману!
подяка мешканцям вул.Лук’яновича, 2, які долучились до монтажних робіт: Павліву Олегу (новообраний голова ОСББ даного будинку!), Скопецькому Андрію, Рожанському Віталію, Рожанському Ігорю, Масному Віталію!

Діяльність саме таких мешканців надихає і укріпляє віру, що ми станемо європейською країною з розвиненим сучасним суспільством! Адже не буває європейської країни, де депутати/президенти європейські, а її населення ментально не можуть вистрибнути з “радянського світогляду”…

Коментарі вимкнені.