Із легендарним українцем з Тернопілля Богданом Гаврилишиним прощатимуться в столиці

Україна скорбує за видатним українцем, радником кількох президентів і членом Римського клубу. Тернопільщина сумує особливо, адже народилася та навчалася ця легедарна Людина саме на теренах нашої області.

Помер Богдан Гаврилишин учора, 24 жовтня 2016 року, на 91-році життя в Києві, у колі сім’ї.

Уродженець Польщі та громадянин Канади, проживши більшу частину життя за межами України, він стояв біля витоків розкриття й утвердження української національної ідеї, з кінця 1980-х присвячуючи себе нашій державі.

Богдан Гаврилишин – володар ступеня доктора економіки Женевського університету, засновник українського Міжнародного інституту менеджменту. Він був безперечно одним із найкращих представників країни на міжнародній арені.

Прощання з Богданом Гаврилишиним відбудеться в Києві 28 жовтні у храмі на Аскольдовій Могилі. Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

Він уточнив, що із 8.00 по 14.00 – прощатимуться у міжнародному інституті менеджменту, а з 16.00 до 22.00 – у храмі на Аскольдовій Могилі.

“Холодний Майдан із полум’яними серцями українців. Хто сказав, що на Nному десятку кров не така гаряча? Час забирає нас по-одинці, але — хто зміг — той залишиться в пам’яті з іменем, суголосним із мрією. Мрією про недосяжні речі, які відтак стають метою, ціллю, реальністю. Так жив Богдан Гаврилишин, таким ми його пам’ятатимемо.
Прощання зі світлої пам’яті Богданом:
Київ, 28-го жовтня з 8-ї ранку до 14-ї години в МІМ ( вул. Шулявська 10/12, м. “Політехнічний Інститут” )
Прощання в храмі на Аскольдовій Могилі, який особисто відвідував Богдан Дмитрович по неділях (вул. Паркова 1) відбудеться з 16-ї до 22-ї.”

Коментарі вимкнені.