Тернопільська дизайнер Катерина Тимочко перетворила подіум у розкішному ресторані на газон (фоторепортаж)

Завершилися “Тернопільські дні моди-2013”, але емоції та враження в спогадах багатьох залишаться  надовго. Особливо, від спілкування з сонячним київським дизайнером Андре Таном, колекції якого знають далеко за межами України. А також – від надзвичайно кеативного перформансу під час показу колекції “Під відкритим небом” тернополянки Катерини Тимочко. 

Насправді важко описати словами ті емоції, які панували в залі під час незвичного та абсолютно нестандартного показу. Перед тим, як ведучі оголосили назву та автора колекції, дівчата у жовтих футболках почали застилати подіум, розгортаючи на ньому рулон чи то тонкого фатину, чи то легкого целофану. Зал завмер в очікуванні – що ж зараз відбудеться і для чого подіум вкривають?

Коли вийши два оголені до пояса хлопці, то більша частина дівчат і жінок тихенько ахнули. Ще б пак, хлопці були такі, наче щойно з тренажерного залу – широкоплечі та з “кубиками” пресу. Несли вони корзину, повну… свіжоскошеної трави. Хлопці почали розкидати траву прямісінько на подіум. Коли вони зникли за лаштунками, вийшли босоногі моделі, що презентували ніжну весняну колекцію Каті Тимочко. Льон, квіткові англійські принти, соковитий червоний та вінок із весняних маргариток сприймалися на стільки гармонійно на фоні “зеленого” подіуму, що навіть живі канарейки та папуги, які живуть у ресторані “Гарден Хол” здавалися тут частиною вистави, від якої глядачі не могли відвести очей.

Як все виглядало – пропонуємо побачити і вам, завдяки фотографіям Юрія Зелененького. 

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”,
фото Юрія Зелененького

Коментарі вимкнені.