Кілери “замочили” усіх тернопільських студентів

У останній день свят ТМГО «Файне місто» вирішила влаштувати незабутню «мокру» вечірку і потішити студентів продовженням обливного понеділка під час дискотеки «Замочи студента». Саме на ній відбулося нагородження переможця гри WaterKill, яка проходила у Тернополі з 1 по 17 квітня.

За цей час 26 учасників полювали на своїх жертв і знаходили їх у незвичайних місцях. Зокрема одну жертву «замочили» у маршрутці, інших – ловили на зупинках і вулицях. А в останні дні організатори змінили правила, і дозволили «вбивати» і в місцях навчання, і біля дому. Єдиним незмінним залишилося табу на «мокруху» у власному помешканні.

– У перші дні було кілька “вбивств”, пізніше – невелика пауза, – розповідає організатор Михайло Куліковський. – Коли ми зняли обмеження, то одразу ж гра стала активнішою.

Михайло Куліковський також зазначив, що найсильнішим гравцем став Олександр Войтюк, який «замочив» аж чотирьох учасників. На другому місці – Діана Дмитрів, на рахунку якої два учасники. Організатори для фіналістів підготували призи, якими і нагородили найспритніших «вбивць» на “мокрій” вечірці у “Ріверпулі”.

– Плани на продовження такої гри у Тернополі є, – запевняє Михайло Куліковський. – Шкода лишень, що бажаючих виявилося мало. На майбутнє ми зробимо опитування і змінимо деякі пункти правил. Адже ця гра направлена на те, щоб молодь виходила з домів, відволіклася від соцмереж і активно проводила час.

Мар’яна Зварич, Погляд

Коментарі вимкнені.