Клименко обіцяв виборцям нову дорогу, а зараз поспіхом забирає техніку і матеріали від “недоробленої” обіцянки

Мешканці сіл Токи, Воробіївка і Медин Підволочиського району так і не діждалися асфальтованої дороги, яку їм обіцяв кандидат у нардепи Володимир Клименко. Ще влітку банкір запевняв усіх, що до вересня прокладуть дорогу від Щаснівки до Медина протяжністю 17 кілометрів. На знак вдячності Клименко чекав від селян підтримки на виборах. Однак, його сподівання виявилися марними: галичани перевагу віддали земляку-свободівцю Михайлу Головку. Тому й, кажуть, залишилися без асфальтованого автобану. Пощастило лише жителям двох сіл. Дорогу встигли прокласти від церкви у Щаснівці до автобусної зупинки в Пальчинцях. Це приблизно чотири кілометри. Виконання решти ремонтних робіт все більше затягувалося. А одразу після виборів, як стали відомі результати голосування, роботи не лише припинили, а й почали вивозити щебінь, яким планували засипати дорогу.
— Ще місяць тому через наше село одна за одною їздили великі машини із щебенем у сторону Пальчинців, — розповідають токівчани. — Ми з нетерпінням чекали, коли вже в нас буде дорога. Але на другий день після виборів побачили, що ті ж самі автомобілі везуть щебінь у зворотному напрямку. Кажуть, що ті машини їдуть в сторону Збаража. Але куди і хто це робить, ми не знаємо. Догадуємося лише, що це пов’язано з результатами виборів.
Як стало відомо, щебінь вивозить підрядна організація, яка й виконувала ремонтні роботи. Із замовником у них буда домовленість, що дорогу підрядник прокладе у борг, а відтак, після виборів, отримає розрахунок. Втім, оскільки Клименко вибори програв, тож і обіцяних коштів підрядна організація не отримає. Крім того, як кажуть неофіційні джерела, за прокладену асфальтівку у Щаснівці та Пальчинцях з підрядником також ще не розрахувалися. Щоправда, половину дороги від Пальчинець до Токів таки встелили щебенем. Решта відрізку автошляху від Токів до Медина чекає вже наступних виборів. Бо навряд чи , що цю ділянку дороги районного значення внесуть до планового ремонту на 2013-й чи наступні роки.
Юзя Мельник, Новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Клименко обіцяв виборцям нову дорогу, а зараз поспіхом забирає техніку і матеріали від “недоробленої” обіцянки

 • 16:22 | 5.11.2012 о 16:22
  Permalink

  Хай тепер нардеп Головко вибиває бюджетні кошти для ремонту доріг у своєму окрузі.
  Подивимось, що він зробить для своїх виборців, крім як кидати гасла і піаритись…

 • 17:45 | 5.11.2012 о 17:45
  Permalink

  Але ж Клименко не виконав своєї обіцянки. В такому випадку, він не дотримав слова не лише як кандидат у нардепи, а як мужчина. “Мужик сказав і зробив вигляд, що виконав” )) Цей випадок якраз і довів, що обіцянка дійсно цяцянка, добре, що селяни — не дурні і вчасно схаменулися. Бо ходили б вони дорогою асфальтованою недовго, адже не за новітніми технологіями її ремонтували. Так хоч совість у них чиста. А до бездоріжжя нам не звикати. На жаль…

Коментарі вимкнені.