Кого нагородять відзнакою Тернопільської міської ради

На черговій сесії Тернопільської міської ради 19 серпня цього року для затвердження депутатами буде  запропоновано список осіб, яких планують нагородити відзнакою Тернопільської міської ради.
За попередньою інформацією, до цього списку увійшли:
БАСАРАБ Ярослав Богданович, директор музичного центру “Бастер”,
БІЛІНСЬКА Христина Володимирівна, голова Тернопільського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молодіжний центр працевлаштування”,
БЛИЗНЮК Михайло Ігорович, заступник директора з виховної роботи Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів №24 (ПОСМЕРТНО),
БОНДАР Валерій Іванович, директор Тернопільської школи допризовної підготовки,
ГОРА Сергій Богданович, головний архітектор проектів творчо-виборчого підприємства “Тернопільархпроект”,
ДЗЬОРДЗЬО Юрій Романович, лікар загальної практики-сімейної медицини амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 11 Тернопільського міського комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги”, учасник АТО,
ЖУРАВЛЬОВА Олександра Василівна, вчитель англійської мови Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 28,
ЗАЯЧКІВСЬКИЙ Сергій Адамович, лікар-анестезіолог відділення інтенсивної терапії та анестезіології Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги, учасник АТО,
ІЛЬЧУК Людмила Михайлівна, вчитель математики Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІ ступенів № 7,
КОРОДЮК Валентина Іванівна, лікар-невропатолог вищої категорії, заступник головного лікаря з неврології Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні,
КУЛЬЧИЦЬКА Тетяна Володимирівна, вчитель історії Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов, переможця обласного Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2015»,
МАТВЄЄВ Валерій Костянтинович, філателіст, голова Тернопільської обласної організації воїнів інтернаціоналістів,
МИСЬКО Тарас Васильович, лікар-стоматолог Тернопільської міської комунальної стоматологічної поліклініки, учасник АТО,
НИЩОТА Андрій Юрійович, лікар-стоматолог ортопед Тернопільської міської комунальної стоматологічної поліклініки, учасник АТО,
ОЛЬХОВИК Віталій Васильович, лікар-хірург відділення серцево-судинної та рентгенендоваскулярної хірургії Тернопільської міської комунальної лікарні №2,
ОСАДЧУК Дмитро Васильович, кандидат медичних наук, лікар-хірург вищої категорії, завідувач хірургічним відділенням Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги,
ПАТРЯК Лариса Андріївна, завідувач Тернопільського навчального закладу №26
СТАРЕНЬКОВ Віктор Георгійович, головний архітектор комплексу – координатор роботи проектних інститутів та будівництва,
ПОТІХА Ярослав Олександрович, лікар-кардіолог вищої категорії ПІТ кардіологічного відділення для інфарктних хворих Комунального закладу Тернопільської обласної ради “Тернопільська університетська лікарня”,
РЕМЕЗЮК Едуард Валерійович, кандидат медичних наук, лікар-хірург ургентний вищої категорії хірургічного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги, учасник АТО,
САЛАГОРНИК Андрій Володимирович, лікар-стоматолог, учасник АТО,
ТИМОШИК Михайло Морозенкович, громадський діяч,
ФРОНЦ Ірина Павлівна, завідувач Тернопільського дошкільного навчального закладу №37 Тернопільської міської ради Тернопільської області,
ЧЕРНЕЦЬКА Інна Вільямівна, вчитель історії Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11,
ЧУБАТА Тетяна Богданівна, тренер вищої категорії з карате, майстер спорту України з карате, тренер призерів чемпіонату світу і чемпіонату Європи з кіокушинкан карате,
ЯКИМІВ Андрій Ярославович, переможець Чемпіонату світу з автомодельного спорту. 

Comments are closed.