Козаки стали на захист тернопільських парків!

У парку «Національного відродження» нещодавно почали різати дерева. Це викликало занепокоєння у багатьох тернополя, тому громадськість екологічного козацького полку звернулась до ДЕІ на предмет законності видалення дерев та спалювання їх залишків у парку «Національного відродження».

ДЕІ відреагувала миттєво на цей факт. Так, комісією у складі старшого держінспектора з охорони навколишнього природного середовища Тернопільської області, інженера садово-паркового господарства об’єднання парків культури і відпочинку міста Тернополя та у присутності завідуючого парком «Національного відродження»  було проведено обстеження парку на предмет видалення дерев та спалювання залишків сухої рослинності. Обстеженням встановлено, що у парку дійсно проводилось видалення сухостійних дерев згідно з ордером на видалення зелених насаджень з терміном виконання до 02.10.2014р. Проте, сухе гілля зрізаних дерев таки було спалене на місці у парку, що є порушенням ч.1 ст.77-1 КУпАП та ч.3 ст.40 Закону України «Про рослинний світ».

Зважаючи на складені  обставини, а також те, що у вчиненому діянні присутні незаконні дії на одного з працівників парку «Національного відродження» складено протокол про адміністративне правопорушення та накладено штраф.

Інспекція за участю громадськості буде надалі реагувати на подібні звернення задля того, щоб таких ситуацій у майбутньому було якнайменше.

Коментарі вимкнені.