Кращі випускники Бучацького агроколеджу працевлаштовуються на підприємствах Петра Гадза


Кращі випускники Бучацького коледжу вже під час навчання працевлаштовуються на агропідприємства відомого аграрія Петра Гадза. На сьогодні показник сягає вже майже 20%. Такий результат досягнутий завдяки плідній співпраці між навчальним закладом та агропідприємтвом.
Під час міжнародної конференції у стінах Бучацького коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету, яка відбувалася минулого тижня, говорили про проблеми галузі професійної освіти. Гостро стоїть потреба у місцях для проходження практики та подальшому працевлаштуванню студентів. Позитивним досвідом у цій справі ділиться директор агроколеджу Ігор Лесів.
– Без співпраці із працедавцями, людьми які безпосередньо використовують підготовлені нами кадри, розвивати професійну освіту – неможливо. У цьому плані, ми звернулися до голови правління ТОВ «Бучачагрохлібпром» Петра Гадза, адже у нашому краї він є представником найбільшого підприємства, до того ж, наше агротехнічне училище випускає спеціалізовані кадри саме для такого роду господарств. Ми маємо договір про співпрацю з підприємством, наші студенти постійно проходять там практику і сьогодні я не переймаюся питанням працевлаштування, бо останні роки, ми фактично давали направлення на роботу. Наприклад, випускники спеціальності «Ветеринарна медицина» у 70% випадків мають таке направлення, – розповів Ігор Юрійович.
За словами очільника агроколеджу, студенти, які вчаться на аграрних спеціальностях, вже на четвертому курсі переходять на індивідуальний план навчання і йдуть на роботу до Петра Гадза, показник сягає рівня 15-18%. І це дуже тішить викладацький склад, адже нарешті професійна освіта стала потрібною. Робота, яку робить Петро Іванович Гадз – різнопланова, тобто немає зацикленості на одному фаху, затребуваними є однаково як ветеринари і землевпорядники, так і менеджери, технологи.
– Немає сенсу шукати спеціалістів з інших регіонів чи перевчати випускників інших закладів, коли у нашому краї ми маємо такий коледж. Наше підприємство радо приймає учнів на практику, технічне забезпечення дозволяє їм працювати безпосередньо на виробництві, а не вивчати його теоретично. Готувати фахових працівників, давати молоді робочі місця – це наше завдання як господарників, – підкреслює Петро Гадз.

Коментарі вимкнені.