Кращого студента України вибирали в Тернополі

Декламування віршів, спів, гра на музичних інструментах та інше демонстрували  студенти тернопільських ВУЗів на відбірковому етапі традиційного конкурсу «Кращий студент України»

Іван Коростіль, регіональний координатор конкурсу «Кращий студент України 2012»: «Кращий студент України відбувається в кожному регіоні, він проходить в три етапи: «вишівський», «регіональний» та «всеукраїнський». Вишівський – це студенти, тобто профкоми вибирають своїх кращих студентів з ВУЗу і направляють вже на регіональний, який сьогодні буде відбуватися. На регіональному, коли студенти виграють, вони вже їдуть представляти Тернопіль на Всеукраїнському рівні».

Цьогоріч у Всеукраїнському конкурсі наважились взяти участь дев’ять студентів тернопільських вишів. Кожного з учасників конкурс зацікавив різними аспектами.

Інна Дричик, учасниця конкурсу «Кращий студент України 2012»: «Цей конкурс зацікавив мене своєю масштабністю і цікавістю, адже учасники в майбутньому будуть зі всієї України, а на даний момент кожна область  представляє свої кандидатури».

Степан Барна, член журі: «Є можливість виявляти кращих з кращих серед студентської молоді і це не залежить чи в науці, чи в спорті, чи в громадській діяльності, чи в інших сферах діяльності молоді. Важливо те, що це дає можливість простимулювати молодь і забрати її з вулиці від горілки, від тютюнопаління, від наркотиків і в такий спосіб виявляти найкращих для того, щоб вони достойно представляли наше Тернопілля на Всеукраїнських конкурсах «найкращих студентів», «найкращих науковців», «найкращих громадських і політичних діячів»

Конкурс дає можливість представити свої проекти, відчути себе громадським діячем. Насамперед такий захід , зазначив один з членів журі, дозволяє поспілкуватися з ровесниками і поділитись власними думками та творчістю, повідомляє ІНТБ.

Коментарі вимкнені.