Куди поїхали півсотні співробітників міліції Тернопільщини?

На Схід виконувати бойові завдання поїхали півсотні співробітників міліції Тернопільщини. Вони замінять своїх колег, які несуть службу на територіях, підконтрольних українській владі. Провести бійців прийшли керівники обласного управління міліції, товариші, друзі та рідні.

З настановами гідно виконувати усі завдання до добровольців звернувся тимчасово виконуючий обов’язки начальника обласного управління міліції Казимир Попіль. Він акцентував увагу підлеглих на дотриманні заходів особистої безпеки, дисципліни та законності.

У зоні проведення антитерористичної операції тернопільські міліціонери будуть охороняти громадський порядок, нести службу на блокпостах, забезпечувати захист стратегічних об’єктів.

Зведений загін правоохоронців очолив майор міліції Андрій Купчак. Він вирушає в зону АТО вперше, проте труднощі його не лякають, чоловік готовий до виконання усіх поставлених завдань.

– У бійців високий бойових дух. Міліціонери забезпечені усім необхідним для якісного несення служби, – каже Андрій Купчак.

Підтримати бійців прийшли батьки, дружини, діти. Усі бажали правоохоронцям одного – з честю виконати службові завдання та повернутися додому живими і здоровими.

Ветеран органів внутрішніх справ, голова обласної громадської організації «Чорнобильський щит» Борис Коваль проводжає на Схід молодшого сина. Свого часу чоловік брав активну участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Він добре розуміє сьогоднішню потребу в захисті територіальної цілісності нашої держави.

– Це обов’язок кожного чоловіка – захищати Батьківщину, – ділиться своїми роздумами чоловік. – У мене двоє синів і обидва служать в міліції. Старший уже бував на Сході, а сьогодні туди їде молодший.

Сумувати за своїм татом буде маленька Олександра Агєєва.

– Кожного дня буду телефонувати до свого татка та молитися за нього, щоб він якнайшвидше повернувся до нас, – каже дівчинка.

Після благословення священнослужителів, міліціонери вирушили у далеку дорогу.

джерело: “Досьє 102”

Коментарі вимкнені.