Київська поліція подала в розшук тернополянина Владислава Луговського

Головним управлінням Національної поліції в Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному проваджені № 1201810000000416 від 05.07.2018 року стосовно Луговського Владислава Володимировича, яке розпочато за заявою директора ТОВ «Неолекс Консалт» за фактом скоєння злочину, передбаченого ч.5. ст. 191 КК України, а саме розтрати грошових коштів, які належать Товариству з обмеженою відповідальністю «НЕОЛЕКС КОНСАЛТ» (код ЄДРПОУ 38686792), який було вчинено колишнім заступником директора з  комерційних питань товариства  – Луговським Владиславом Володимировичем.

Як вбачається із матеріалів слідства, Владислав Луговський ретельно готував і реалізував свій злочинний намір, спрямований на незаконне заволодіння і розтрату коштів ТОВ «НЕОЛЕКС КОНСАЛТ»

За даними слідства, в подальшому, Владислав Луговський міг використовувати незаконно отримані кошти для придбання об’єктів нерухомості, земельних ділянок та інших бізнес-активів на території України та за кордоном.

На даний час, мешканець Тернополя, Луговський Владислав Володимирович, 30.11.1983 р.н. за місцем прописки – відсутній. Місце його перебування невідоме.

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Стаття 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

  1. Привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні, – карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
  1. Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем -карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
  1. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, – караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
  1. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, якщо вони вчинені у великих розмірах, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
  1. Дії, передбачені частинами першою, другою, третьою або четвертою цієї статті, якщо вони вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою, – караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Коментарі вимкнені.