Лави студентів ТНТУ цьогоріч поповнили 60 іноземців із 13 країн

Цьогоріч лави студентів Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя поповнили понад 60 іноземних студентів із 13 країн, які навчаються за напрямами «Прикладна механіка», «Будівництво та цивільна інженерія», «Менеджмент», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «Комп’ютерна інженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Про це повідомляють у прес-службі університету.

Найбільше студентів з-закордону приїхали з Нігерії, Гани, Намібії, Єгипту, Замбії, Зімбабве та Демократичної Республіки Конго.

Серед старшокурсників  проведено бліц-опитування, як добре вони знають свій університет, кожен з них поділився найяскравішими спогадами про навчання у ТНТУ. Зокрема, голова об’єднання намібійських студентів студент групи ІЕЕ-42 Джастус Хайкалі Ілонгені розповів, що найяскравішим спогадом для нього стала поїздка у дитячий будинок напередодні дня Св. Миколая минулого року; Ідему Даніелу Річарду запам’яталось засідання Інтерклубу, проведеного з нагоди святкування 5-річчя факультету у травні цього року; Ахмед Хассан найяскравішим спогадом за період свого навчання назвав пари з фізики у доцента кафедри фізики Юрія Скоренького.

 

Коментарі вимкнені.