Тернопільська чемпіонка світу Лілія Проць везе своїх вихованців до Росії

Чемпіонка світу Лілія Проць везе своїх вихованців у Росію на відкритий Кубок Європи з пауерліфтингу та жиму лежачи.
Із  8 по 11 серпня 12-річний Арсен Петрусяу, 17-річний Олег Олійник, 18-річний Назар Загричук та 22-річний Юрій Євстратов змагатимуться за нагороди серед 500 спортсменів, які виявили бажання взяти участь у змаганнях.
Як розповідає “Погляду” Лілія Проць, якби не спонсорська допомога, то цієї поїздки могло б і не бути. Адже для того, аби її вихованці взяли участь у цих змаганнях потрібно більше 10 тисяч гривень. 
Чемпіонка світу та її вихованці висловлюють подяку спонсорам  за можливість представляти місто і державу на таких престижних змаганнях. Зокрема секретарю міської ради – Турському Ігору Володимировичу;  Віталію Мариновському – директору фірми “ВВС-буд”; директору ПП “Привокзальний майдан” – Семерко Роману; Директору фірми “СВР” – Філіц Ярославу та директору “ОТП банк” – Тимчію Володимиру.
Нагадаємо, чотири роки тому вихованці Лілії Проць завоювали 4 золоті та 2 срібні нагороди на відкритому чемпіонаті Євразії, який проходив у м. Курськ (Російська Федерація). Тож побажаємо їм повторити успіх і повернутись додому із нагородами!

Коментарі вимкнені.