Ліричний квартирник піаніста Єгора Грушина у Тернополі пройде не у квартирі

Вперше віртуозний піаніст Єгор Грушин відвідає Тернопіль із сольною програмою. Раніше він виступав тут в складі львівськогогурту “Illusions”.

Приїде у файне місто Єгор для представлення своєї другої платівки «Absolution». Організатори обіцяють неймовірні ноти та чудову атмосферу, яку творитимуть глядачі разом з музикантом.

Відбудеться квартирник 24 лютого о 18.00 у засекреченому приміщенні у Центрі. Адресу можна дізнатися лише придбавши квиточок. Точно відомо лише те, що це буде не житлове приміщення. Кількість місць обмежена. Попередній продаж та бронювання квитків здійснюється за телефоном: 097-653-86-49, 093-727-99-50. Вартість квитка: 35 грн.

Почути детальніше можна ТУТ

Довдка:

Єгор Грушин народився на Одещині у 1993 році. Проживав у Новій Каховці, в 2008 році закінчив місцеву музичну школу. Музику вважав своїм хобі, тому вирішив здобувати вищу економічну освіту в Новокаховському гуманітарному інституті Університету Україна.

Та 2009 рік став початком творчості молодого піаніста, створив багато cover-треків, на пісні різних відомих виконавців, а зокрема, Океану Ельзи. Згодом і його власні композиції, які Єгор викладав в мережі.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”, фото Надії Ротман

Коментарі вимкнені.