Літні пришкільні табори на Кременеччині – заклади оздоровлення дітей


На базі закладів освіти Кременецького району у червні функціонуватимуть 4 пришкільних оздоровчих табори, в яких планується перебування 400 дітей.

Спеціалісти Кременецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області спільно з фахівцями відділів освіти Кременецької та Лановецької міських рад вже провели комісійні обстеження 2-х закладів освіти, на базі яких функціонуватимуть пришкільні оздоровчі табори, на предмет їх готовності до початку роботи.

Під час комісійних обстежень звернуто увагу на:

– облаштування та утримання територій закладів освіти;

– санітарний стан виділених навчальних аудиторій, санітарно-побутових приміщень, харчоблоків;

– організації фізкультурно-відпочинкової роботи;

– облаштування укриттів;

– гігієнічного виховання та медичного обслуговування дітей в закладах відпочинку;

– забезпеченість гарячою та холодною проточною водою, миючими та дезінфікуючими засобами;

– дотримання вимог щодо організації повноцінного та безпечного харчування дітей, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року №305 «Про затвердження норм та порядку організації харчування в закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

З персоналом закладів проведено роз’яснювальну роботу з питань профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, надані рекомендації з організації харчування дітей, дотримання питного режиму, належних умов для безпечного та ефективного перебування і відпочинку дітей.

Коментарі вимкнені.