Львівський музей представив у Тернополі виставку про митрополита підпільної УГКЦ Володимира Стернюка

20190212 155522

12 лютого у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкрили виставку фондових матеріалів музею митрополита Андрея Шептицького у Львові «Митрополит Володимир Стернюк – «Татуньо» підпільної церкви». Виставка відкриває постать владики Стернюка, який був духовним лідером УГКЦ в умовах тотальних переслідувань і повної заборони діяльності. Матеріали виставки розповідають про харизматичну, світлу постать монаха та митрополита Володимира.

Експозицію, яка триватиме з 12 лютого по 8 березня, урочисто відкрили керівництво музею та синкел у справах мирян Тернопільсько-Зборівської архиєпархії отець-мітрат Андрій Іван Говера. Цікаво, що власне о.-мітрат Андрій Говера отримав ієрейські свячення з рук митрополита Стернюка. У своєму вступному слові священноієрей сказав наступне:

Довершити зустріч із життєвим і творчим шляхом блаженної пам’яті владики Володимира вдалося завдяки зусиллям отця Себастьяна Дмитруха (храм священномученика Климентія Шептицького, Львів), реставраторам Ірині Гірній і Юрію Ткачеві, працівникам музей митрополита Андрея Шептицького та Оксані Децик.

прес-служба архиєпархії

Коментарі вимкнені.