Львівський фотограф створив віртуальну карту Тернопілля

карта ТернопілляФотограф і блогер зі Львова Ігор Сальніков далеко не вперше побував з туристичним візитом у Тернопільській області. Днями він систематизував свої мандрівки на карті, яку опублікував у своєму блозі. До кожного зазначеного на карті місця є невеликий опис і одна або кілька фотографій. 

“Так вийшло, що за чотири роки життя у Львові я детальніше за все досліджував не Львівську область, а Тернопільську, – пише Ігор. – За цей час я багато де побував і багато що побачив на Тернопіллі. Настав час якось систематизувати все це і поділитися з вами”.

Він зробив карту побачених місць.

“Це не повний перелік пам’яток. Це — позначки на карті тих місць, які я бачив своїми очима, зафіксував своїм фотоапаратом і які можу порекомендувати іншим. Так що, якщо ви мені довіряєте, сміливо натискайте на карту, і вирушайте в віртуальну подорож. Я сподіваюся, що ця карта допоможе вам при плануванні подорожей по Тернопільщині”.

Це не остаточний варіант, список місць на карті Ігоря згодом буде доповнюватися.

Натисніть на карту і вона відкриється в новому вікні.

карта Тернопілля

Подорожі по Тернополі відбулася завдяки відділу туризму Тернопільскої облдержадміністрації, і Асоціації незалежних блогерів України. За що їм окрема велика подяка!

Коментарі вимкнені.