Лист від читача: могилу героїв у Гусятинському районі перетворили на смітник

Фото Олі Буртник.

На електронну пошту “Погляду” надійшов лист нашої читачки Олі Буртник, яку бентежить стан могили героїв Української повстанської армії в с. Крогулець Гусятинського району Тернопільської області.

Цитуємо:

“Кожного дня, їдучи зранку на роботу, я прожджаю могилу героїв Української повстанської армії в с. Крогулець. І кожного дня я ставлю собі таке запитання: Куди дивиться староста місцевої Васильковецької громади??? Неприбрана територія, непокошена трава, зіржавілий, непофарбований паркан і найголовніше, що мене просто шокувало: це купка з гілок дерев і сміття, що займає там “почесне місце”. Люди!!! Хіба ми не повинні дякувати героям Української повстанської армії за те, що вони боронили рідний край, виборювали краще, щасливе майбутнє у вільній незалежній державі для нинішніх поколінь. Хіба це не наш обов’язок: вшановувати пам’ять молодих хлопців та дівчат, з яких знущалися, катували, і які віддавали своє життя за наше майбутнє? А ми? А ми, в свою чергу, навіть не можемо прослідкувати за чистотою і порядком на своїй території. Про який порядок в країні взагалі може йти мова, якщо не можемо зробити його в своєму селі? Все починається з малого. Насамперед, потрібно починати з себе!”.

-1 thoughts on “Лист від читача: могилу героїв у Гусятинському районі перетворили на смітник

 • 11:01 | 2.11.2017 о 11:01
  Permalink

  Як провокувати активістів на те, щоб вони впливали на рішення депутатів сільських місцевих рад, то Василь Богданович перший, все в нього дуже класно виходить. А як організувати роботу, або самому закотити рукави і прибрати могилу – то уви, Василь Богданович в такі ігри не грає.

  • 20:33 | 3.11.2017 о 20:33
   Permalink

   Шановна, напевно, ви маєте причетність до депутатського корпусу Васильковецької ОТГ і знаєте які мудрі рішення вони приймають,що немає грошей людям на зарплати а ще до кінця року два місяці.Там висловлюйте свої коментарі.Що до могили: де ви були весною,коли під керівництвом В.Ангелюка було наведено порядок біля могили.(Пліт від дороги пофарбований).
   Р.S Писати легко, а що зробили ви?

 • 21:02 | 5.11.2017 о 21:02
  Permalink

  Ну, дякувати Богу, вже осінь. І хвалитися тим, що весною був наведений порядок-це смішно. Адже його треба підтримувати постійно. Чи не так? І погодьтеся зі мною, шановна, що зараз там бардак.

  P.S Ви ще б написали, що там робилося 5 років тому.

Коментарі вимкнені.