Люди, коні, грейдери, танки, або Як тернополян закурило на реколекціях

В черговий раз обновляни організували реколекції, які мали тривати з 14 по 16 грудня. Тема була обрана дуже цікава та дуже актуальна – «Я народжена для великих справ!».

 Науки проводив запрошений отець із Львова – о. Руслан Піх. 

Під час наук ми розважали про те, що повинен зробити кожен із нас у цьому житті. І якщо ми не можемо зробити слід в історії, то повинні хоча б не наслідити. За приклад потрібно брати досвід видатних людей, але при цьому враховувати власну сутність та наше власне покликання. Проте потрібно враховувати і ризик загубитися чи стати чиєюсь копією. Необхідно залишатись собою! Також ми роздумували над сутністю визначення «великої справи», і окреслили, що це багато малих справ. Розрізняли геройський вчинок, який ми робимо моментно та подвиг, який вимагає значних зусиль та сили духа!

Цікавим прикладом великих справ стало порівняння з виконанням гімнастичних вправ на колоді, коли гімнастки можуть не лише зазнати розтяжок чи не значних травм, але і переломом хребта. Так і в реальному житті для того,щоб досягнути чогось, потрібно відірватися від колоди і продемонструвати стрибки, повороти чи навіть певні акробатичні елементи. Однак дуже часто ми просто боїмось відірватися від усталеного порядку і порушити зону свого комфорту, обхоплюємо колоду обома руками зціпенівши. І в результаті, які бали поставлять нам суддя за нашу демонстрацію?…

Все ж таки, ще однією ізюминкою реколекцій стали супер сніданки, обіди та вечері приготовані нашими чарівними обновлянками, які скромно переконували мене про свою неспроможність . В результаті потішили усіх надзвичайно смачними стравами, які смакували краще ніж вдома!!!

Ну і звичайно, хіт цього сезону стала заметіль, яка унеможливила вчасне повернення додому. І саме завдяки її ми мали можливість більше часу провести разом! Восьмикілометрова піша проща до Струсова, подарований танк Миколаєм – стали надзвичайними пригодами на все життя!Важко описати всі враження від тих реколекцій, які пройшли в атмосфері душевної теплоти, любові, дружби і родинної близькості!!!! Всім дякую за все!!!

Мар’яночка Кузик, Обнова

Коментарі вимкнені.