ГО «Майдан Тернопіль» судиться з міською радою. Завтра суд

Вже майже рік громадська організація “Майдан Тернопіль” разом із небайдужими мешканцями  довколишніх будинків веде нерівний бій із корумпованою системою.
Минув рік після Майдану, але нічого не змінилось, свавілля чиновників продовжується, забудовуються дитячі майданчики, стадіони, парки, багатоквартирні будинки будуються під вікнами школи, назавжди закриваючи дітям доступ сонця у класи, – каже голова ГО”Майдан Тернопіль” Богдан Брич .

– Земельні ділянки віддаються не через прозорий аукціон, участь в якому має право брати кожен громадянин України, а через сумнівні інвестиційні  угоди, через які громада міста втрачає мільйони гривень! І це далеко не повний перелік зловживань та порушень нинішньої влади міста.  Варто зауважити , що на всіх нас лежить вина за те, що діється в нашому місті, тому, що цю владу обрали ми з вами, дорогі тернополяни! Тож тепер мусимо разом виправляти помилки історії. Одже завтра 18.03.2015 о 10.15 в Тернопільському міськрайонному суді відбудеться чергове слухання  у справі про скасування рішення Тернопільської міської ради про надання в оренду земельної ділянки на якій знаходиться комплекс спортивних споруд, на які є офіційні ТЕХНІЧНІ ПАСПОРТИ! Тож шановні побратими , не будьмо байдужі, адже нація котра не дбає про здоровя своїх дітей , майбутнього немає!

Коментарі вимкнені.