Майже мільйон грн виділили на вулицю, яку в Тернополі мало хто знає (карта)

Вулицю Спортивну у Тернополі чекає капітальний ремонт.

18 вересня тут уже почали демонтовувати бордюри – їх замінять на нові. До півтора місяця часу при сприятливих погодних умовах також планують вкласти новий асфальт та зробити належне водовідведення.

Звернення з проханнями відремонтувати вулицю Спортивну на Сонячному масиві надходили на рубрику «Питання-відповіді» на офіційному сайті міськради, говорили люди про таку потребу особисто міському голові і під час прямих ефірів та прийому громадян. Відповідна депутатська комісія дослідила дану вулицю і внесла її у список капітального ремонту доріг у 2013 році. Якість та своєчасність проведення робіт на Спортивній – під особистим контролем міського голови – повідомляє прес-служба міськради.

З бюджету міста на капремонт вулиці Спортивної виділено 990 тисяч гривень.

Як бачимо, найшвидший шлях добитися ремонту вулиці – настійно звертатися, писати, говорити про це міській владі, пише Тернопільська Липа.

До речі, у районі, де ремонтують вулицю, живуть “не останні” люди Тернополя. Можливо, саме вони посприяли ремонту. А може власники гаражів, до яких веде дана дорога, взялися спільно “тероризувати” міську раду, що й дало свій результат.

-1 thoughts on “Майже мільйон грн виділили на вулицю, яку в Тернополі мало хто знає (карта)

  • 12:05 | 20.09.2013 о 12:05
    Permalink

    Власникам гаражів побарабану та дорога, хоча вони нормлально заробляють на тих гаражах! Ремонт треба було робити давно і все. Чого коли роблять Симоненка – то все нормально, а коли взялися за іншу вулицю – стільки питань виникає?

  • 21:27 | 20.09.2013 о 21:27
    Permalink

    Про стічну каналізацію не забудуть??

Коментарі вимкнені.