Майже пів року “ішов” Міжнародний день книги до соцмереж на флеш-моб

У соціальних мережах сьогодні шириться веселий флеш-моб. Потрібно взяти найближчу книгу, котра знаходиться коло вас, відкрити її на 52 сторінці, знайти п’яте речення та “запостити” його до себе на сторінку у соцмережі.

“Суть флешмобу: візьміть найближчу до вас книгу, відкрийте на 52 сторінці та п’яте речення зверху зробіть своїм статусом. Не згадуйте назву. Не забудьте скопіювати ці правила. І з міжнародним днем книги вас.”

Приурочений такий флеш-моб начебто Міжнародному дню книги. Хоча, всезнаюча енциклопедія “Вікіпедія” каже, що не сьогодні цей день:

Всесвітній день книги й авторського права святкується щороку 23 квітня. 1995 Генеральна конференція ЮНЕСКО обрала цю дату з огляду на її символічність для світової літератури. Адже саме цього дня 1616 року померли Сервантес, Шекспір і де ля Вега, народилися Моріс Дрюон і Володимир Набоков.

Традиція святкування Дня книжки народилася у Каталонії, де 23 квітня на День Юрія традиційно дарували троянду за кожну куплену книжку. Нині Всесвітній день книги й авторського права святкують у 190 країнах світу.”

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.