У Тернополі із критих зупинок люди відкручують усе, що може згодитися в господарстві (відео)

15 зупинок громадського транспорту планують обладнати у Тернополі цього місяця по-новому. Стільки ж змонтували торік. На цьому не завершать, кажуть у міській раді, адже заміни старого, будівництва нового накриття, встановлення лавок та благоустрою потребує чи не половина з двохсот зупинок міста.

Нову автобусну зупинку на вулиці Злуки у Тернополі саме монтують. Загалом же у нашому місті до кінця вересня таких планують встановити 15. На цій зупинці трудиться пан Ігор з напарником. Працюють, розповідає, дні чотири. Вже встановили металевий каркас і покрівлю, чекають на матеріал для стін та лавочки. Основну роботу, кажуть, зробили. Час порядок наводити.

– Самі зварювали, самі привезли метал, зварили по кресленні та й все. — А далі що тут буде? — Бруківка, треба зробити основу. Благоустрій і все, — каже зварювальник пан Ігор.

На місці новозбудованої раніше була стара зупинка. Таких по місту багато, тому й роботи попереду чимало.

– 50% — це ті, які потребують заміни або встановлення нових критих зупинок там, де їх не існує, або де розламані, — пояснив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Пан Ігор працювати готовий, от тільки побудувати, каже, мало. Треба ще навчити людей берегти чужу роботу. Торік у місті встановили 15 зупинок нового зразка. Цьогоріч продовжили. Проте чимало новозбудованих зупинок вже доводилось ремонтувати. Їх не лише трощать, а й відкручують усе, що може згодитись у господарстві. Попри це тернопільські зупинки таки планують зробити в одному стилі. Коштом міського бюджету або підприємців.

– Прийнято рішення виконавчого комітету, яким передбачено, що всі зупинки мають бути в одному стилі. Є простіші зупинки, які сьогодні ставляться коштом міського бюджету. Крім того, ми готові пропонувати як варіант підприємцям, які готові вкладати в це кошти, щоб вони за свій рахунок це робили і використовували дану площину як рекламний засіб чи для комерційної, підприємницької діяльності, якщо це дозволяє архітектура, — розказав Сергій Надал.

Встановити заплановані на цей рік зупинки хочуть до кінця вересня. Якщо завадить погода, то до середини жовтня. Повідомляє тв4

Коментарі вимкнені.