Майже сотня екстрималів пробиратиметься крізь снігові замети на Тернопіллі

9 лютого 2013 року в Кременецькому і Шумському районах Тернопільської області відбудуться треті зимові змагання з мандрівництва “Снігохід».

Цьогоріч змагання відбудуться, в мальовничій овіяній легендами місцевості – Кременецьких горах. Організатори – Пласт і Федерація спортивного туризму України – планують залучити близько 100 учасників зі всієї України. В основному це буде молодь віком від 16 до 30 років із центральних і західних областей.

 “Снігохід″ – це популяризаційні зимові туристичні змагання з орієнтування. Проводяться з метою залучення молоді до спортивного туризму, популяризації здорового способу життя і активного відпочинку, а також професіоналізації пішого мандрівництва в зимових умовах та лижного мандрівництва.

 

Для тих, хто відважиться  взяти участь, приготовано багато складних для знаходження і цікавих точок, неперевершені краєвиди і гідна винагорода за пройдені випробування. В програмі буде два заліки: пішохідний і лижний. Взяти участь у змаганнях можна, зареєструвавшись на сайті snigohid.plast.org.ua.

Коментарі вимкнені.