Малашівське сміттєзвалище підпалюють навмисне?

Днями голова ТОДА Олег Сиротюк проводив брифінг щодо екологічної ситуації в області. Зачепили й тему про систематичні пожежі на Малашівському сміттєзвалищі. 

Олег Сиротюк не виключає, що систематичні пожежі можуть бути зумовлені підпалами для нагнітання ситуації в довколишніх селах.

«Говорять про підпали. Але немає жодного кримінального провадження по цьому. Виходить,пожежі зумовлені самовільним загорянням», – розмірковує Олег Сиротюк.

Начальник обласного управління екології Орест Сінгалевич додав, що самозагоряння абсолютно не виключене.

«Через процеси гниття, які відбуваються всередині сміття, виділяється метан. А скло під дією сонячного світла може виконати функцію лупи і зумовити загоряння метану, як наслідок – пожежа», – пояснив можливу причину виникнення вогню Орест Сінгалевич.

За його словами, щоб уникнути таких пожеж необхідно провести дегазацію звалища, тобто облаштувати систему трубок, які б одразу виводили метан із товщі сміття.

Втім, чи буде це зроблено чиновник не уточнив.

Нагадаємо, влада області намагається знайти нову ділянку для сміттєвого полігону, оскільки звалище в Малашівцях вже давно себе вичерпало і несе загрозу екології.

0352

-1 thoughts on “Малашівське сміттєзвалище підпалюють навмисне?

  • 17:45 | 26.06.2014 о 17:45
    Permalink

    почалися вибори. працюють проти Надала…

Коментарі вимкнені.