Манюсіки, чемнюсіки і ліліпусіки. Що звучить в навушниках тернопільського гурту Tik Tu

В минулому році nv.ua включив гурт з Тернополя Tik Tu до плейлиста найкращих актуальних українських гуртів з усіх областей України.

Запальний і милий інді-гурт з Тернополя, автори хіта Маленькі манюсікі, що вже кілька років розважає своєю незвичністю українські ефіри, нещодавно випустив свій другий студійний альбом. Насправді Tik Tu – це тріо мультиінструменталістів, що при створенні музики використовує увесь свій арсенал: флейту, барабани, скрипку, банджо і велику кількість електронних інструментів. Виходить дуже атмосферно. А в новому альбомі Ulitakis, який вони представлять на київському концерті 21 березня в клубі MonteRay Live Stage, гурт суттєво розширив межі свого звучання. Цікава ремарка – саундпродюсер гурту Лесик Omodada одночасно є його барабанщиком, а ще він автор музики до пісні Джамали – Незнайомець. Творчість Tik Tu певно, що займе місце в плейлистах українських меломанів, НВ Style же попросив учасників гурту Наталку Багрій, Роман Божко і Лесика Omodada розповісти, що звучить в їхніх навушниках, і яка музика їх надихає.

Connan Mockasin – Im the Man That Will Find You

Цей милий фрік з Нової Зеландії тішить нас своїм гумором та мелодизмом. Передивляємось всі його відео, надихаємось його безпосередністю.

Bob Marley – Stir it Up

Під цей музон ми будували свою студію в Тернополі. Взагалі будь-яка рутинна робота перетворюється в свято розслабленості, коли Боб вступає в гру. Слава Бобу.

The Beatles – Tommorow Never Knows

Знімаєм плавальні шляпки перед піснею, яка породила новий стиль, в якому грають і досі тисячі груп. Ну і ми там десь є.

Unknown Mortal Orchestra – So Good at Being in Trouble

Ще одні новозеландці. Торчимо від їх lo-fi саунду та анімації, яка часто проскакує в їх відео. Класний приклад того, як мінімалістичні студійні записи група може трансформувати в широкоплечий мультисоляковий лайв.

Love’n’joy – Spirit

Наші побратими та улюблена українська гітарна група. Коли ми ставимо цю пісню комусь із знайомих – ніхто ніколи не вигадує, шо пацики з України. Респект.

Red Snapper – Digging Doctor What What

Інструментальна група з Англії – гарне поєднання джазу, тріп-хопу, хіпхопу – дуже хороший флоу та хороша ритм секція.

Derrick Herriot – Loser

Один із численних виконавців рокстеді, ска та реггі – пісня про любов та ситуацію, коли кожен почуває себе лузером.

Future sound of London – Lifeforms

Неможливо виділити один трек цієї групи, цей альбом просто один великий тріп, який не закінчується, відчуття розділення і єднання із Всесвітом.

Zapaska – Trinidad

Ще одна улюблена українська група. Час від часу прослуховуємо цей трек і розуміємо, що теж би хотіли вміти написати так. (Сміються.)

Коментарі вимкнені.