Дві фантастичні вежі Червоноградського замку та могутній Джуринський водоспад – у відеоблозі мандрівниці Валерії Мікульської

Стародавні замки – це перлина туристичного Тернопілля. Не всі з них збереглися у гарному стані, але навіть самі руїни на тлі величної природи можуть викликати щире захоплення. Однією із таких мальовничих локацій є Червоноградський замок, який, наче корона, прикрашає зелений пагорб в урочищі Червоному поблизу Дністровського каньйону. Маєток з давньою історією та двома напівзруйнованими вежами залишився нам у спадок від польських шляхтичів Понінських. А поруч тече річка Джурин з найбільшим в Україні рівнинним водоспадом, тож влітку можна без проблем милуватися краєвидом просто з власного намету. Про місцеві атракції та особливості відпочинку в урочищі Червоне розповідає у своєму блозі Валерія Мікульська.
Автор: Валерія Мікульська, популярна телеведуча і тревел-блогерка, авторка телевізійного тревел-шоу “Україна вражає”. У новому тревел-проекті Tour de Ukraine на Zruchno.Travel Валерія розповідає про маловідомі туристичні локації та вражаючі українські краєвиди, а також ділиться корисними порадами з іншими мандрівниками, які вирішили відкрити для себе Україну.

Коментарі вимкнені.