Марія Баб’юк “хімічила” з чужими коштами

У закладі ярої свободівки Марії Баб’юк фінансові інспектори виявили втрати на суму більше 185 тис. грн

Під час ревізії інспекторами було виявлено, що у Галицькому коледжі ім. В. Чорновола видатки на надання послуг, які виконувались працівниками на платних умовах, проведено із загального фонду кошторису. Дане порушення призвело до втрат на суму майже 92 тис. гривень.
Також встановлено невиконання замовниками платних освітніх послуг (фізичними особами) умов договорів про навчання, внаслідок чого навчальною установою недоотримано власних надходжень на загальну суму майже 49 тис. гривень.
Ревізією дотримання законодавства при використанні коштів на сплату єдиного соціального внеску встановлено, що для працівника, якому встановлена група інвалідності, застосована завищена ставка збору, що призвело до зайвої сплати внеску до Пенсійного фонду України на загальну суму майже 25 тис. гривень, чим завдано коледжу збитків на вказану суму.
Інспекторами також встановлено оплату сумісникам за невідпрацьований час, завищення вартості виконаних будівельно-ремонтних робіт та зайве списання товарно-матеріальних цінностей на загальну суму понад 20 тис. гривень.
За недотримання законодавства з фінансових питань 12 посадових осіб навчального закладу притягнуто до адміністративної відповідальності, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.
Керівнику установи направлені обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень, про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи, – повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.