Свободівець Сороколіт навчив міліцію, як підняти довіру тернополян

На останній в 2013-му році сесії міської ради головний міліціонер міста Олександр Хілюк звітував про стан злочинності в місті.

Після цього на нього градом посипалися питання, а згодом і пропозиції. Зокрема, свободівець Іван Сороколіт висловив свій “рецепт”, який може допомогти міліціонерам збільшити довіру народу до цієї, колись дуже шанованої професії, оспіваної навіть у дитячій поемі С.Міхалкова “Дядя Стьопа”.

– В мене пропозиція: в майбутніх звітах враховувати ще й такий показник, як довіра людей, – розпочав Іван Сороколіт. – Тому що статистика – це одне, але відчуття довіри чи захищеності від цих сухих цифр люди не мають. Можна навіть додати опитування на сайт – аби бачити зворотній зв’язок. Адже не секрет, що багато останніх років довіра до міліції дуже низька. Але з цим треба щось робити. І коли весь особовий склад міського відділу буде працювати з відчуттям, що той, хто до нього звернувся відчув людяність у стосунках, то цей показник буде змінюватися.  Хотілося б, щоб ми в місті всі разом працювали, щоб довіра до міліції росла.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”, фото “Тернопіль Вечірній”

Коментарі вимкнені.