Марію Матіос та фантастику читають діти з Тернополя на літніх канікулах (відео)

Під час літніх канікул по книги до Тернопільської обласної бібліотеки для дітей школярі приходять з 9 ранку до 19 вечора.  Зараз тут щодня обслуговуюють понад сотню юних читачів. Леся Федчина у бібліотеці працює вже 16 років. Каже, влітку школярі особливо активні. Пригодницька література, фантастика, книги сучасних авторів — найбільш популярні.

– Діти читають книги і по шкільній програмі, щоб потім було легше під час навчання, тільки ознайомитись, і читають твори сучасних авторів. Марії Матіос, Ліни Костенко, Всеволода Нестайка і багатьох інших авторів люблять читати, — розповідає Леся Федчина, зав. відділу обслуговування учнів 5-11 кл. Тернопільської обласної бібліотеки для дітей.

Тернопільська обласна бібліотека для дітей обслуговує понад 13 тисяч читачів — тернополян та мешканців навколишніх сіл. Та й не дивно, що школярі так активно читають книги, вибирати тут справді є з чого. Увесь фонд бібліотеки — це майже 140 тисяч книг. Боржників серед школярів небагато, кажуть у бібліотеці.

– Книги ми даємо строком на 15 днів і якщо потрібно, продовжуємо ще на 15 днів, на місяць. — А приносять завчасно, чи просять продовжити? — Є такі читачі, які часто відвідують і приносять вчасно. А є продовження. Можна по телефону продовжити, а є й батьки приходять, бо діти поїхали відпочивати, і приходять продовжити батьки, — каже Леся Федчина.

Хоча у дощову, хмарну погоду,  саме коли ми були убібліотеці, дітей тут майже не було, проте її працівники переконують: надовго без відвідувачів вони не залишаються.

Коментарі вимкнені.