Марш Хоробрих – для гідних організацій Тернополя

У славетний день 3 липня, хоробрі нащадки Святослава марширували вулицями міста. Націоналістична молодь Тернополя вперше влаштувала “Марш Хоробрих” до дня перемоги Святослава над Хазарським каганатом. Саме в цей день 965 року була здобута ця велична перемога.

Акція розпочалася біля памятника Степана Бандери. Усі гідні організації, які памятають та наслідують своїх героїв вишикувались у колону, яку вів координатор руху Автономних Націоналістів Тернополя – Ігор Костюк.

На дійстві панував сильний патріотичний дух, усі учасники маршу славетно виконували надихаючі гасла та марширували вулицями до пам’ятника Тараса Шевченка. Також на цьому марші виконувалися промови в честь Героя Хороброго, які промовили – історик Володимир Мисик, громадський діяч Ігор Костюк та активістка Юлія Вигонська. На промові Ігор Костюк зазначив: “Зараз ми живемо в часи ницості, підлості та брехні. Лише в наших силах змінити цей світ, змінити в першу чергу себе. Змінити людей які тебе оточують. Бути гідним нащадком Святослава, бути воїном і жити вічно. З нами правда і з нами дух предків!”. Також за словами Юлії було сказано:” Ми повинні повернути собі велику славу нашої нації, нашого народу, яку започаткували такі великі та хоробрі воїни як Святослав Ігорович”.

Особливу вдячність за цей марш, хочемо висловити головному організатору – Джур Олександру, людині яка приклала усіх зусиль, щоб цей марш відбувся.

До слова, Автономні націоналісти Тернополя – це рух, вільний від партій і організацій,основна його діяльність спрямована на Націоналізм, здоровий спосіб життя та благодійність і екозахист.

 

Коментарі вимкнені.